Ģenerālprokurors Kalnmeiers: Strīķe un Jurašs uzdeva mani pretlikumīgi izspiegot

Ēriks Kalnmeiers

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers paudis aizdomas, ka ticis novērots, kā arī kāds nelikumīgi vairākas reizes iekļuvis viņa dzīvesvietā. To ģenerālprokurors pastāstījis intervijā laikrakstam “Neatkarīgā Rīta Avīze”.

Kalnmeiers intervijā atklājis, ka 2010.gadā kāds augsta līmeņa Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks viņu informējis par to, ka nu jau bijusī KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe un bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks Juris Jurašs devuši komandas saviem operatīvajiem darbiniekiem neoficiāli vākt informāciju par viņu un par viņa ģimeni, “ar mērķi kaut ko sliktu sagrābstīt par mani”.

“Tā viņi visu laiku grābstīja to slikto, bet neko tā arī nesagrābstīja,” stāsta Kalnmeiers. Tāpat viņš nav pārliecināts, vai nav notikusi nesankcionēta noklausīšanās.

Kalnmeiers intervijā pauž aizdomas, ka kāds nelikumīgi varētu būt iekļuvis viņa dzīves vietā. “Man ir pamats uzskatīt, ka ne vienu reizi vien tas ir noticis. Par to es esmu informējis attiecīgās drošības iestādes. Vēl pret mani ir veiktas arī citas nelikumīgas darbības. Kas to darījis, neteikšu, jo pagaidām nav pierādījumu. Uzsveru – tas ir mans personīgais viedoklis. Es uzskatu, ka pret mani ir notikusi ne viena vien nelikumīga darbība,” norāda Kalnmeiers.

Ģenerālprokurors neizpauž, kuram dienestam lūdzis to pārbaudīt. “Pie kā varu, pie tā vēršos,” viņš norāda.

Kalnmeiers arī piebilst: “Pagaidīsim vasaru. Paskatīsimies, kas parādīsies publiskā telpā”.

Savukārt Strīķe un Jurašs kopīgā paziņojumā norāda, ka cilvēki mēdzot ticēt arī citplanētiešu eksistencei un daudzi no viņiem uzskata, ka ir jāmēģina nodibināt kontaktus ar viņiem.

Līdzīgi, pēc Strīķes un Juraša uzskata, esot arī ar Kalnmeiera izteikumiem laikrakstā «Neatkarīgā Rīta Avīze«. Patiesībā šādi apgalvojumi nebūtu jākomentē mums, bet gan kompetentiem citu nozaru, tostarp, medicīnas ekspertiem,» lakoniski ir pašreizējie Rīgas domes deputāti.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: nra.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Atis
Atis

Kur tad žurnāls IR? Kur spiedzošās žurnālistes? Ģenerālprokurors stāsta PAR ĪSTU VALSTS NOZAGŠANU un – pļurkt, nevienu tas neinteresē.

Arkadija
Arkadija

Valsts Ģenerālprokurors (!!!) saka, ka viņam ir aizdomas, ka viņu nelikumīgi izseko, bet neviens to neņem vispār nopietni, nerīko parlamantārās izmeklēšanas komisijas, neko, kādā valstī mēs dzīvojam.