Endijs Bērziņš par kratīšanu: “Mēs uzzinājām, ka tas ir bijis maksas pakalpojums”

Vairāk saules

“Vairāk saules” līdzīpašnieks Endijs Bērziņš uzskata, ka vēl nekas nav beidzies.

Valsts policija aizdomās par iejaukšanos kases aparātu darbībā restorānu tīklā “Vairāk saules” 2018. gada 12. jūnijā aizturēja četras ar restorānu tīklu saistītas personas, jo bija radušās aizdomas, ka noziedzīgo darbību rezultātā valstij nodarīti aptuveni 1,5 miljonu eiro zaudējumi. Tagad, kad skandāls pierimis, restorānu ķēdes līdzīpašnieks Endijs Bērziņš sarunā ar žurnālu “Santa” atklāja, ka tikt ar visu galā bija ļoti smagi un vēl jau nekas nav beidzies.

“Varbūt līdz šim biju dzīvojis ilūzijās, jo likās, ka tūlīt man atvainosies par nodarīto un pateiks, ka aizšauts garām. Bet tas nenotika.

Mēs uzzinājām, ka tas ir bijis maksas pakalpojums, kā arī to, kas ir pasūtītāji. Mēs daudz ko uzzinājām.

Un šādos mirkļos tu saproti, ka esi bezspēcīgs cīņā ar vējdzirnavām. Īpaši tad, kad mūsu datorspeciālists Edgars [Štrombergs] tika paturēts apcietinājumā,” izdevumam pastāstījis uzņēmējs. Viņš norādīja, ka pēc šā notikuma neviens no 260 cilvēku lielā kolektīva neesot uzrakstījis atlūgumu, jo visi bijuši kā vienota fronte.

“Es vienmēr esmu bijusi patriote, bet pēc šī visa man pirmoreiz dzīvē bija sajūta, ka gribu aizbraukt no šīs valsts,” intervijā ar žurnālu “Santa” atzinusi viņa sieva, modes dizainere Una Bērziņa.

Kā zināms, pēc kratīšanas “Vairāk saules” pārstāvji kategoriski noliedza policijas pārmetumus un pieļāva, ka notikušais ir konkurentu provokācija. Vēlāk publiski izskanēja, ka īsu brīdi pēc tam, kad Valsts policija bija sākusi kratīšanu uzņēmuma “Vairāk saules” restorānos, vairāki Rīgas tirdzniecības centri saņēmuši e-pastus no konkurējošā picēriju tīkla “Čili pica”, ko pārvalda Lietuvā reģistrētā uzņēmuma “Čili Holdings” meitas firma.

Restorānu tīkla “Vairāk saules” īpašniece SIA “Vēl vairāk saules” dibināta 2002. gadā. Uzņēmums pieder tā dibinātāja Endija Bērziņa vadītajai AS “VVS Holding”, kurā viens no padomes locekļiem ir zvērināts advokāts Jānis Ešenvalds. 2017. gadā “Vēl vairāk saules” strādāja ar 4,715 miljonu eiro apgrozījumu un 216 122 eiro zaudējumiem, liecina “Firmas.lv” dati.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Klods
Klods

Bet tad ir jāiet publiski, ja bail iet uz knabu vai menteni. Šāds raksts – es visu zinu, bet neko neteikšu, ir bezgala tups. Un to ka absolūti godīgs uzņēmums, tam tic kāds bezgalīgs naivulīts. Neviens no ēdināšanas uzņēmumiem nemaksā visus nodokļus, visi kruķijās un mahinē.

Homosapiens
Homosapiens

A kāda bija raksta fiška??? Tāpat skaidrs, ka kaut kādā mērā, šmugulējas visi restorāni un ēstuves, bet Berziņš gribēja pateikt, ka ir nopircis informāciju par “pasūtītājiem” ??? Nu tad “pasūtītājiem” nav problēmu noskaidrot, kurš ir paņēmis naudu divas reizes, no Bērziņa un no viniem….