Bezzubova slepkavība: policija lūdz sākt kriminālvajāšanu pret trim vīriešiem par nozieguma slēpšanu

Romāna Bezzubova slepkavība

Turpinot šķetināt ar Romāna Bezzubova slepkavību saistītos apstākļus, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 1. nodaļas amatpersonas šonedēļ pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā daļā par sevišķi smaga nozieguma slēpšanu, lasāms publikācijā Valsts policijas mājaslapā.

Izmeklēšanas laikā noskaidrotas trīs personas, kuras tiek turētas aizdomās par minēto noziegumu un šī gada 13. decembrī lieta nodota Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trīs vīriešiem.

Valsts policijas veiktās izmeklēšanas laikā tika pieņemts lēmums no pamatlietas izdalīt kriminālprocesu, kurā izmeklēti nodarījumi pēc Krimināllikuma 313. panta otrās daļas un 315. panta kvalifikācijas, proti, par nozieguma izdarīšanas rīku, līdzekļu un nozieguma pēdu iepriekš neapsolītu slēpšanu, ja slēpjamais noziegums ir sevišķi smags un par neziņošanu, ja ir zināms, ka izdarīts sevišķi smags noziegums. Šis kriminālprocess izdalīts no pamatlietas 2021. gada 8. decembrī.

Turpinot šķetināt ar Romāna Bezzubova slepkavību saistītos apstākļus, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes…

Posted by Valsts policija on Ceturtdiena, 2022. gada 15. decembris

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar