Bēglis smagā stāvoklī, policistiem labāk – kā jūtas vajāšanas trillerī cietušie

Pārgalvīgais šoferis, kurš vakar vakarā bēga no policistiem un tika sašauts, atrodas slimnīcā Ogrē un ir smagā stāvoklī, vēstī lsm.lv.

Šoferim ir divi šauti ievainojumi – kreisajā deniņu kaulā un pieres kaulā. Viņam ir veikta operācija, kas ilga 2,5 stundas un tajā tika piesaistīts neiroķirurgs. Vīrietis ir smagā stāvoklī, pieslēgts mākslīgās elpināšanas aparatūrai. Viņu apsargā policija. 

Pakaļdzīšanās laikā avarējušajā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) ekipāžā cieta divi pašvaldības policijas darbinieki. Viens patlaban turpina ārstēties slimnīcā, bet otra darbiniece jau palaista mājās,  pastāstījis RPP pārstāvis Toms Sadovskis.

Abiem cietušajiem policistiem dzīvībai bīstamu traumu nav.

Ķerot bēgošo autovadītāju, trešdienas pievakarē cieta trīs policisti – divi pašvaldības policisti Rīgā un ceļu policists Ogrē.

ĢIRĢENS: BĒGOŠĀ AUTOVADĪTĀJA AIZTURĒŠANĀ POLICIJA RĪKOJĀS PROFESIONĀLI

🔵 ĢIRĢENS: BĒGOŠĀ AUTOVADĪTĀJA AIZTURĒŠANĀ POLICIJA RĪKOJĀS PROFESIONĀLI„Droši vien cilvēkiem primārais jautājums ir, vai policija rīkojās profesionāli. Manuprāt – jā. Jau Rīgā bija izveidots automašīnu šķērslis, lai pārtvertu pārkārpēju, bet, diemžēl, pārkāpējs taranēja policijas auto un viņam bija iespēja iziet uz šosejas, jo bija diezgan liels ātrums no 180-200 km stundā,” RīgaTV 24 raidījumā „Dienas personība” sacīja Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.Ministrs skaidroja, ka jāsaprot – braukt ar ātrumu 180-200 km stundā no Rīgas līdz Ogrei, tas ir ļoti ātri. Ģirģens arī norādīja, ka Policija panāca šo noziedznieku, mēģināja viņu apturēt jau līdz apdzīvotajai teritoirijai Ogrei, bet, diemžēl, pārkāpējs nepakļāvās policijas rīkojumiem un neievēroja arī brīdinājuma šāvienus, faktiski taranējot arī policijas darbiniekus.„Diemžēl, smagāk ietis ir no policistiem – motociklistam – viņam ir pleca trauma un vaļējs kājas lūzums. Viņam ir veikta operācija, viņš atrodas smagā stāvoklī, un mēs ceram, ka Valsts policijas darbinieks nezaudēs kāju. Diviem pašvaldības policistiem un divām amatpersonām arī tika nodarīti dažādi miesas bojājumi un arī vienam Valsts policijas darbiniekam ir grieztas brūces rokā, kas gūtas aizturēšanas laikā,” norādīja Ģirģens.Pēc ministra teiktā šis gadījums nav patīkams, bet pēc pakaļdzīšanās video, kas pieejams apskatei arī sociālajos tīklos, ir jāsaprot, ka šāda policijas rīcība bija nepieciešama un tā bija galējā robeža, kad policija neko citu nevarēja darīt.„Kopumā es vērtēju, ka Valsts policija ir izdarījusi savu pienākumu, minētais subjekts ir aizturēts un es ceru, ka viņš saņems visbargāko sodu kāds ir iespējams,” nosodot sacīja Ģirģens.Kā jau ziņots medijos, trešdien vakarā ceļa posmā no Rīgas uz Ogri notika spriedzes filmas cienīgi skati, kur kāds „Audi” automašīnas vadītājs nepakļāvās Valsts policijas prasībai apturēt transportlīdzekli un turpināja kustību. Pakaļdzīšanās laikā, lai noķertu autovadītāju, notika arī apšaude, ievainojot četras personas.

Gepostet von RīgaTV 24 am Donnerstag, 25. Juli 2019

Par to, kā norisinājās “trilleris” Rīga – Ogre ar pakaļdzīšanos un šaušanu, var lasīt ŠEIT.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar