Trilleris Rīga-Ogre: pakaļdzīšanās, notriekts policists, šaušana VIDEO

Trešdienas vakarā no Rīgas līdz Ogrei notikusi pakaļdzīšanās ar šaušanu, kurā notriekts policists un apskādēti vairāki auto. Notikuma vietā virzienā uz Daugavpili bija bloķēta transporta kustība, uz laiku radot pamatīgus sastrēgumus

Trešdienas vakarā no Rīgas līdz Ogrei notikusi vērienīga pakaļdzīšanās “Audi” autovadītājam, kurš nav pakļāvies policijas prasībām. No policijas bēgošs autovadītājs ir aizturēts.

“Audi” automašīnas vadītājs Rīgā izraisījis ceļu satiksmes negadījumu un mucis prom no notikuma vietas. Autovadītājs nav pakļāvies policijas prasībām apturēt automašīnu.”Audi” vadītājs taranējis ceļu policijas ekipāžu, kas viņam sekojusi

Policija bēgli vajājusi no Rīgas līdz Ogrei. Lai apturētu bīstamo autovadītāju, policija pielietojusi šaujamieroci.

Pēc notikušā bēgošais autovadītājs guvis savainojumus, tāpēc nogādāts medicīnas iestādē.

Policija ir noskaidrojusi bēgļa personību – tas ir kāds 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš bijis meklēšanā par mantiska rakstura noziegumiem.

Pakaļdzīšanās laikā, lai apturētu agresīvo autovadītāju, piesaistīti papildspēki, tostarp no Rīgas pašvaldības policijas (RPP). 

Bēgošais autovadītājs apskādējis gan policijas, gan citas automašīnas. Likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka “Audi” vadītājs bijis narkotiku vai alkohola reibumā.

Gan bēglis, gan notriektais policists aizvesti neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnās. Pēc notikušā hospitalizēti arī divi Rīgas pašvaldības policijas darbinieki.

Policijas rīcībā pašlaik ir tikai sākotnējā informācija, tāpēc vēl nav iespējams pateikt, cik smagi cietuši policisti un bēgušais autovadītājs. Neoficiālā informācija liecina, ka ceļu policistam neesot dzīvībai bīstamu traumu, toties pats bēglis esot cietis smagāk.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Likumiba un pamatotiba
Likumiba un pamatotiba

Un kāda ir Levita kungs jusu versija par Satversmes un likumu normu ieverošanu Latvijā konkreti par bēgoša sofera noslepkavošanas mēginajumu Ogre pec ta noķersanas šaujot tam divas reizes galvā ? Un kāda ir jusu darbiba una attieksme cienijamais generalprokurora Kalnmeijera kungs ,likumibas un pamatotibas sarg , ka tur ir ar Likuma par policiju 14.panta 6 punkta un citu prasibu ieverošanu ?

Tiesiska valsts
Tiesiska valsts

Likuma par policiju 14. Panta 6 punkts nosaka ka šaujamieroci var pielietot lai apturētu transporta lidzekli nodarot tam bojajumus …., Nekur ,nevienā likuma punkta neatradu kur butu rakstits ka drikst nogalinat begoso transporta lidzekla vaditaju ar diviem šāvieniem galvā pec tam kad tas noķerts ! Lūdzu girgen ,sazonov pec kadiem likuma pantiem jus attaisnojiet policmentu veikto slepkavibas meginajumu ?

Juris
Juris

Nepārprotami tas ir slepkavibas mēginajums ,sāviens pierē un kontrolsavins deninos ! Te nu nav kaut kas tirs ,sarikot tādas atrumsacikstes un šausanu uz cilveku un auto pilnam ielām , kas beidzas ar slepkavibas mēginajumu ,manuprāt, te vai nu pilniga policijas patvaļa ,vai banģitskie razborki ,kur vieni banditi novac citus kas kaut ko vairak zina par otra noziegumiem… Ņemot vēra latvija daudzos neatklatos niziegumus ,ari bunkusa un marupes advokāta noslepkavosanu ,iespejams beglis kaut ko par tiem zināja un zinaja ka vinu nogalinas ,ka rada talakie notikumi ,pamatoti tapec ari bega !

Juris
Juris

Policijas darbības pret nodarīto kaitējumu sabiedrībai ir neadekvātas. Kas vadīja šo pakaļdzīšanās operāciju??? Tas izskatījās kā bandītu savstarpēja izrēķināšanās. Vai tiešām policistiem nemāca psiholoģiju vai nenotiek mācības bēgoša auto aizturēšanā, kā izmantot speciālos tehniskos līdzekļus, kā izmantot mobilās drošības un sakaru un video iespējas un t.t.

nerss
nerss

galvā šauj tikai dauni un debīliķi. ja nemāk aizturēt, tad lai neķeras pie ieročiem. lai tagad maksā no savas kabatas kompensāciju, jo lai kāds noziedznieks būtu, nav pelnījis, ka tā tiek sakropļots.

Anna
Anna

Kalnmeijer , vai ir ierosināta krimināllieta par policista tīšu slepkavības mēğinājumu , iešaujot cilvēkam 2 reizes galvā ?

Una
Una

Tiesa noskaidros katra vainu , ieroču pielietošanas likumību , ECT kompensāciju sašautam maksās ne jau ministrs Ķiļķēns , bet visa tauta !