Artusa Kaimiņa kreditoriem jāpasteidzas, maksātnespēja nav aiz kalniem

Personām, kurām ir kādas mantiska rakstura pretenzijas pret bēdīgi slaveno bijušo Saeimas deputātu, tagadējo Alvja Hermaņa „vienas lomas aktieri” Artusu Kaimiņu, ir ieteicams pasteigties, – pēc visa spriežot, jau tuvākajā laikā kādreizējo Alda Gobzema partneri piemeklēs maksātnespēja.

Šīs situācijas iemesls ir labi zināmais ugunsgrēks, kas 2019. gada 1. decembrī izcēlās Antonijas ielas 10. nama 9A dzīvoklī, kuru kopš 2017. gada oficiāli īrēja A. Kaimiņš.

Tobrīd sākotnēji faktiski visi Latvijas mediji bez mazākās veselā saprāta izmantošanas atkārtoja viņiem pamesto „pīli” par to, kā nabaga kristīgi noskaņotais Saeimas deputāts, Ziemassvētkus gaidot, jau laikus iededzis Adventes svecīti, uz mirkli to piemirsis un tad varonīgi cīnījies ar liesmām, gūstot desmitās daļas ķermeņa apdegumu.

Patiesība gan bija cita – politiskais aktieris tikai laimīgas nejaušības dēļ dzīvs nesadega, jo pārdzēries bija sadomājis gultā uzsmēķēt un aizmidzis. Rezultātā bojā gandrīz gāja ne tikai pats klauns, bet arī dzīvoklī bijusī viņa „pasija”, kura bija kārtīgi saindējusies ar dūmiem.

Savukārt pēc tam žūpa nāca klajā ar jauniem meliem – ka ugunsgrēka iemesls esot „Ikea” pirkta lampiņa (sākumā „vainīga” bija Adventes svece) un ka viņš varonīgi cīnījies ar degošo „Dormeo” putu matraci, kurš degot kā traks.

Vēl pēc tam atklātībā nonāca fotogrāfijas no ugunsgrēkā cietušā dzīvokļa, kas lika uzdot virkni jautājumu: nez kāpēc gan svecīte ir viena no retajiem priekšmetiem, kas izskatās galīgi uguns neskarta, nez kāpēc malu malās atrodas reibinošu dziru pudeles un nez kāpēc matracis nebūt neatrodas pie loga, pa kuru klauns to it kā esot mēģinājis izmest.

Taču, kā izrādās, jau trīs gadus senie notikumi nebūt nav uzskatāmi par pagājušiem bez pēdām. Tieši otrādi – tieši tagad A. Kaimiņam pēc ilgas vilcināšanās un cietušo vazāšanas aiz deguna var nākties beidzot atmaksāt tiem nodarītos zaudējumus.

Lieta tāda, ka Antonijas ielas 10. nama īpašnieks bija noslēdzis apdrošināšanas līgumu ar AAS Balta un tā tam izmaksāja gandrīz 23 tūkstošus eiro, kā arī sedza ekspertīzes izdevumus.

Lieki teikt, ka ar valsts prezidenta medaļu apbalvotais kungs visu šo laiku ir centies izvairīties no zaudējumu segšanas. Taču tagad lieta ir nonākusi tiesā, un, spriežot pēc visa, tā nebūs vienīgā, – eksdeputātam nāksies segt arī ugunsdzēsēju nolieto dzīvokļu īpašnieku ciestos zaudējumus, līdz ar ko lēšams, ka kopējā summa, ko Artusam Kaimiņam var nākties atmaksāt, tuvosies 100 tūkstošiem eiro vai pat pārsniegs šo summu.

Tā kā no Saeimas kompensācijā saņemtie 9000 eiro drīz būs nodzerti un tā kā par savu vienu vienīgo lomiņu Alvja Hermaņa paspārnē kungs saņem diezgan mazus grasīšus, un tā kā visa viņa deklarētā manta ir divi veci auto, tad skaidrs, ka nekādas kompensācijas cietušie neredzēs kā savas ausis. Tāpēc – varbūt vismaz citiem kreditoriem ir pēdējais brīdis pasteigties…

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


12
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
kaimiņš
kaimiņš

A man piekāst! Tu vispār zini, kas es esmu!!?? Es ir bijušais tautas kalps, bļa!

saņemies, Artuss
saņemies, Artuss

Ieturi slaido līniju un taisno ceļu !

nadježda krupskaja
nadježda krupskaja

Nez vai meroni vēl dzīvs? Vai ar covidu nesaslima?

Artusiņ
Artusiņ

Pārdod preža puņķmedāli , būs vismaz ko pohas salāpīt !

nadježda krupskaja
nadježda krupskaja

Kam tā sūda levita pedaļa vajadzīgs?

urlu smaka
urlu smaka

To nevar nepazīt.

Gonors Ejs
Gonors Ejs

Rakstelī vairāk tukša pļūtīšana nekā fakti.
Kam apdrošinātājs samaksājis? Kaimiņam? Vai nama īpašniekam? Kam tad vēl jā maksā? Pret ko bija apdrošināts un kas? Dzīvoklis vai nams?
Vairāk faktus, un mazāk tēlaino caureju!

lawyer
lawyer

Nu, tie 23 tuukstoshi, visticamaak, nenosedz remontu izmaksas, tad nu censhas izspiest veel. Tomeer, ja netiks pieraadiita ljaunpraatiiga dedzinaashana ( netiks, jo tad jau sen buutu kriminaallieta ), neizdosies. Nevar gan saprast no raksta, kas tieshi taa par lietu tiesaa.

Gonors Ejs
Gonors Ejs

Tu no veļasmašīnas raksti?
Varu salīgt, ka arī tai var uzinstalēt apostroph’.

lawyer
lawyer

Nee, no veljenes agraak rakstiiju, atmetu. Tagad no puteklju suuceeja – cits asums uzreiz! Starp citu – kas ir APOSTROPH? Der DE LONGHI 2.2 kilovatu suuceejam?

Atros
Atros

Apdrošinātājs samaksāja dzīvokļa īpaš iekam, kā arī pārējiem nolieto dzīvokļu īpašniekiem. Kā arī vērsās ar regresa prasību pret Kaimiņa kungu.

klauns kuru ievēl valdībā
klauns kuru ievēl valdībā

Es teiktu ka tāds pats kā Zelenskis. Vismaz tad kad Zelenski ievēlēja, tad mūsu medijos, komentāros, tie kas gribēja lai ukraiņi karotu Zelenski sauca par klaunu un ka Ukrainā ievēlēts ir tas pats kas Latvijā Kaimiņš. Kas netic var apskatīties tā laika ziņas un komentārus.