Ārlietu ministrija brīdina par sankcijām, turpinot sadarboties ar Lembergu un Ventspils brīvostas pārvaldi

Pēc tam, kad pret Ventspils mēru Aivaru Lembergu, Ventspils brīvostas pārvaldi un trīs Latvijā reģistrētām biedrībām ir noteiktas ASV sankcijas, jebkurš, kurš veiks finanšu pārskaitījumus šīm personām, arī var tikt pakļauts ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankcijām, brīdina Latvijas Ārlietu ministrija.

Ārlietu ministrija informē, ka saskaņā ar Starptautisko un Latvijas nacionālo sankciju likumu un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) noteikumiem OFAC sankcijas Latvijā ievēro finanšu un kapitāla tirgus dalībnieki, tajā skaitā bankas, kā arī OFAC sankcijas tiek ievērotas publiskās un privātās partnerības jomā un Eiropas Savienības (ES) fondu un citas ārvalstu finanšu palīdzības jomā.

«Līdz ar to Ārlietu ministrija lūdz ņemt vērā šo papildu risku, kā arī vērš uzmanību, ka jau noslēgto līgumu izpilde ar OFAC sankcionētām personām var būt apgrūtināta vai neiespējama, kamēr sankcijas ir spēkā,» teikts ministrijas paziņojumā.

FKTK skaidro, ka Latvijas normatīvie akti paredz, ka Latvijas finanšu iestādes nesniedz finanšu pakalpojumus OFAC sankciju sarakstā iekļautām personām. 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Maria Leydi
Maria Leydi

Laipni lūdzam: AIZDEVUMS STARP NOPIETNIEM INDIVIDUĀLIEM UN GODĪGĀM
Kredīta piedāvājums starp privātpersonām ātrais ātrais kredīts, lai izbeigtu jūsu rūpes mazāk nekā 72 stundu laikā. Jums ir aizliegta jūsu banka, un visi jūsu mēģinājumi citās un citās finanšu iestādēs līdz šim neko nedeva jūsu slikto kredītu vai citu dēļ. neuztraucieties, sazinieties ar mani, un mazāk nekā 72 stundu laikā ar saprātīgu likmi 2% gadā, un par jums piemēroto atmaksas laiku es jums izsniedzu aizdevumu, kas ietaupīs jūsu dzīvību. Lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu: [email protected]

no malas skatoties
no malas skatoties

Kad to glumekli, zagli, kampēju un lielu meli iebāzīs cietumā aiz restēm. Sen jau šo glumo glodeni vajadzēja iebāzt aiz restēm, bet mūsu tiesu sistēma ir tik nevarīga.

un pareizi darīja
un pareizi darīja

Ko mums visu laiku rāda šitā zaglīgā čigānēna purnu? Viņa laiks ir sen pagājis, bet turas tikpat sīksti kā krievu ievestais latvānis.

Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

Tuvojas mirklis, kad divas nosacīti elites/grupas “nacionālzagļi”(par patriotiem tiem vēl jākļūst) un “liberasti” saķersies izšķirošā cīņā, kā tas pašreiz notiek daudzās pasaules valstīs.

P. S. Grupu iedalījums ir relatīvs, par pamatu ņemot ienākumu izcelsmi un lēmumu pieņemšanas centra atrašanās vietu.