64% Puaro.lv aptaujāto lasītāju vakcinēsies pret Covid-19

covid

Mikroblogošanas vietnē “Twitter” veiktajā aptaujā vēlējāmies uzzināt mūsu lasītāju viedokli par vakcinēšanos pret Covid-19.

Aptaujas rezultāti liecina, ka 63,8% lasītāju ir nolēmuši vakcinēties pret Covid-19, to nedarīs 15,5%, bet vēl nav izlēmuši 20,7%.

Aptauja ilga trīs dienas un tajā piedalījās 851 cilvēks.

Kā zināms, sestdien, 26.decembrī, Latvijai tika piegādātas pirmās “Pfizer/ BioNTech” vakcīnas pret Covid-19 “Comirnaty”.

Vakcinēšana ir uzsākta, un atbilstoši plānam, pirmie to saņem mediķi.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ložņa
Ložņa

No kurienes tādi dati? Nezinu nevienu kurš būtu aptaujāts! Vismaz es un mani paziņas tuvi un tāli – neviens!

Derdz
Derdz

Pērkot preci, lai vai kadu parliecināties par tā sasttāvu un kvalitati, utml., varbūt sākumā vajag noskaidrot sastavu vakcinas, un kādā labatorija pārbaudīt vai vielas kas ir vakcīnā var izraisīt alerģijas, utml kaites.

Ložņa
Ložņa

Ko tu cilvēk vari pārliecināties? Pētījums iet līdz 2023. gada decembrim. Atļauts,atkārtoju ražotājs atļāvis vakcinēt ārkārtējās galējās krīzes gadījumā.To taču valdība zin.Ilgtermiņa iedarbības Sekas nav zināmas.Nav zināmas!!!!Ražotājs NEKO NEGARANTĒ!

Stienis
Stienis

Veči, lai jums izdodas! Es apbrīnoju jūsu entuziasmu! :))) Taču es ceru, jūs vismaz saprotat, ka, kaut arī potējušies, jūs tāpat varat saslimt ar Ķīnas sērgu, jūs tāpat ar to varat aplipināt apkārtējos un jums tāpat būs jāsēž karantīnā, ja atbrauksiet no riska valsts. Jūsu vienīgā cerība ir, ka ar potes palīdzību slimība jums neizpaudīsies smagā vai nāvējošā veidā.

Kaža
Kaža

Pieļauju,kā man netiks piedāvāta vakcinācija,tāpat kā netiek piedāvāta arī pretgripas vakcinācija.Pie mums ir reāla sociālā segregācija.