Viena daļa “KPV LV” biedru sapulcē nobalso par partijas valdes atsaukšanu

KPV LV

Vienā no divām konkurējošām partijas “KPV LV” biedru sapulcēm svētdien attālināti nobalsots par patreizējās partijas valdes atsaukšanu.

Patlaban valdē ir Atis Zakatistovs, Ralfs Nemiro, Ēriks Pucens, Iveta Benhena-Bēkena, Ieva Krapāne, Māris Možvillo, Jānis Vitenbergs, Lauris Zīverts un Ramona Petraviča.

Par valdes atsaukšanu nobalsoja 65 partijas pārstāvji, bet viens atturējās.

Pašlaik turpinās diskusijas par jaunu valdes locekļu sastāvu. Pasākuma rīkotāji gan norādīja, ka vienota valde tiku ievēlēta uz noteiktu laiku, kas nav ilgāks par sešiem mēnešiem un šāda komanda darbotos “kā pagaidu variants”. Visdrīzāk, jaunie valdes locekļi darbotos līdz 6.martam, kad paredzēta kārtējā sapulce.

Šo sapulci rosināja sasaukt viena desmitā daļa partijas biedru.

Kā norādīts sapulces sanākšanas pamatojumā, to sasaukušie biedri uzskata, ka partijas valde nav rīkojusies saimnieciski un rūpīgi ar partijas finanšu līdzekļiem.

Vēl viena sapulce paredzēta 12.decembrī.

Abas sanāksmes sasaukušas atšķirīgi noskaņotas puses, tāpēc iespējams, ka pēc to norises Uzņēmumu reģistram (UR) varētu būt jāpieņem lēmums par sanāksmēs, visdrīzāk, atšķirīgo lēmumu spēkā esamību.

Zīverts iepriekš norādīja, ka savukārt “KPV LV” valdes vairākums 12. decembrī sasaucis citu biedru sapulci. Atsevišķi biedri izteikušies, ka 12. decembra sapulcē tiks rosināts atcelt 6.decembra sanāksmē gaidāmos lēmumus. Zīverts pieļāva, ka UR būs jāpieņem lēmums attiecībā uz to, kuras sapulces lēmumus atzīt par spēkā esošiem.

Politiķis uzskata, ka valde 12.decembra sanāksmi izsludinājusi, lai radītu apjukumu biedros par to, ka biedru sapulces plānotas divos dažādos datumos.

Zīverts arī pauda, ka, neraugoties uz valdes lēmumu par viņa izslēgšanu no partijas, viņš neesot izslēgts, jo valde nevarot izslēgt plašākā sanāksmē ievēlētu valdes locekli. 

Savukārt “KPV LV” valdes loceklis, Saeimas deputāts Ēriks Pucens iepriekš uzsvēra, ka Zīverts esot gan izslēgts no partijas un nav uzskatāms par partijas biedru. Pucens akcentēja, ka saskaņā ar biedru apstiprinātajiem partijas statūtiem valdes lēmums par biedra izslēgšanu stājas spēkā līdz ar tā pieņemšanas brīdi. 

“KPV LV” UR ir nosūtījuši lēmumu par Zīverta izslēgšanu un būs iespējams redzēt, kā UR rīkosies. Politiķis norādīja, ka iepriekš bijušais partijas līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš vairs nebija partijas valdē, bet vēl viņam bijusi iespēja piekļūt partijas kontam, kam gan tam tā nevajadzēja būt.

Pucens arī skaidroja, ka valde sapulci pēc biedru lūguma sasaukusi 12.decembrī, lai tā varētu notikt attālināti atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra nosacījumiem. “KPV LV” valde uzskata, ka savukārt šodienas sanāksmes sasaukšanai esot pārkāpta tās izziņošanas kārtība un citi nosacījumi, tāpat arī arī daļa biedru nezinot, kas ar viņiem ir sazinājies par šo svētdien sasaukto sanāksmi.

“KPV LV” valdes loceklis norādīja, ka UR nevarot akceptēt šodien gaidāmos lēmumus, jo esot pieļauti procesuālie pārkāpumi šodienas sanāksmes sasaukšanā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar