VARAM ministra amatam virza Artūra Toma Pleša kandidatūru

Partijas “Latvijas attīstībai” valde vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam virzīs Saeimas deputāta Artūra Toma Pleša kandidatūru, informē politiskajā organizācijā.

“Latvijas attīstībai” ir viena no apvienību “Attīstībai/Par!” (AP) veidojošajām partijām. Apvienībā ietilpst arī partijas Kustība “Par!” un “Izaugsme”. Pleša kandidatūra tiks apspriesta AP valdē un pārstāvju sapulcē nākamnedēļ.

1992. gada 4. janvārī dzimušais Plešs ir AP un “Latvijas attīstībai” valdes loceklis, Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas priekšsēdētājs, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs.

“Latvijas attīstībai” valdes locekļi uzsver, ka tieši Plešs, kurš līdz šim bijis VARAM parlamentārais sekretārs, patlaban spētu vislabāk pildīt ministra pienākumus, jo pilnībā pārvalda šīs ministrijas darbu un varēs nodrošināt pēctecību sāktajām politiskām iniciatīvām, tai skaitā pabeigt sākto Administratīvi teritoriālo reformu.

“Vēlos pateikties kolēģiem par izrādīto uzticību, virzot mani vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam. Strādājot Jura Pūces ministra komandā, biju klāt administratīvi teritoriālās reformas izstrādes un pieņemšanas procesā, un uzskatu, ka ir ļoti svarīgi šo reformu pabeigt,” pauda Plešs.

Viņš uzskata, ka ministra amatā Pūce līdz šim paveicis milzīgu darbu, realizējis daudz nozīmīgu iniciatīvu, un viņam būtu gods turpināt iesākto.

Plešs arī apliecināja, ka darīšot visu, lai Latviju virzītu uz klimatneitralitāti, veiktu nozīmīgas pārmaiņas digitalizācijas laukā un virzītos uz līdzsvarotāku reģionālo attīstību.

Partija informē, ka vienlaikus AP līdzpriekšsēdētāja un partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētāja vietu nolēmis atstāt demisionējušais ministrs Juris Pūce.

Piektdien un sestdien “Latvijas attīstībai” valdes sasauktajās biedru tiešsaistes režīma sapulcēs piedalījās vairāk nekā 100 partijas biedri, lai uzklausītu Pūci un partijas valdi.

Sapulcē Pūce atvainojies biedriem par nepatiesas informācijas sniegšanu viņiem un sabiedrībai, paužot nožēlu par savu rīcību un gatavību par šo uzņemties pilnu politisko atbildību.

“Paldies partijas “Latvijas attīstībai” biedriem par izteikto atbalstu, es to ļoti augstu novērtēju. Tomēr uzskatu, ka šajā situācijā pareizi ir uzņemties atbildību ne tikai pret sabiedrību, bet arī saviem partijas un apvienības biedriem. Tāpēc esmu nolēmis atstāt apvienības “Attīstībai/Par” līdzpriekšsēdētāja amatu, kā arī partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētāja vietu,” sacīja Pūce.

Pūce norādīja, ka patlaban jautājums vairs nav par viņu un viņš dziļi ticot partijas spēkam un nākotnei.

“Pretēji apmelotāja apgalvojumiem, “Latvijas attīstībai” nav Pūces partija, kurā visi klausa vienas personas diktātam. “Latvijas attīstībai” ir spēcīgu līderu komanda, kas bauda plašu partijas biedru uzticību un augstu vērtējumu sabiedrībā. Mums ir jauni daudzsološi nākotnes līderi, mums ir spēcīgas komandas reģionos. Šis ir īstais brīdis demonstrēt mūsu kopību un spēku,” sacīja Pūce.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt arī šajā publikācijā minēto tautas kalpu izglītību, parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, “partiju tūrismu” un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Sponsors
Sponsors

Šis arī ziedojis partijai Pūces un Jaunupa atnesto sponsoru naudu?

Izskatās
Izskatās

ka šajās drauğeļu bandās, ko sauc par partijām , nav līderu , ja par ministru virza vidusskolnieku !