Vai mentu kari?

vai mentu kari?
Otrdien uz valsts robežas aizturēta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata pretendentes Ingas Koļegovas (attēlā) brāļa automašīna, žurnālistiem pavēstīja premjerministrs Māris Kučinskis(ZZS).

Vairāk informācijas par notikušo premjers nesniedza. Viņš gan piebilda, ka šis gadījums kalpo par pierādījumu VID notiekošajām shēmām. Viņš neizslēdza iespēju, ka provokācijas varētu turpināties: “Spēki, kuri ir ieinteresēti vājā VID vadītājā, kas ļautu šīm tradīcijām turpināties, ir pietiekoši dzīvi.”

Premjera preses sekretārs Andrejs Vaivars pēc preses konferences aģentūru LETA informēja, ka automašīnas aizturēšanu veikusi kāda no VID struktūrvienībām. Koļegovas brālis neesot aizturēts.

Kā liecina Koļegovas aizpildītā valsts amatpersonu deklarācija, viņai ir divi brāļi – Imants Zudāns un Māris Zudāns.

Savukārt Valsts ieņēmumu dienests (VID) noliedz izskanējušo informāciju par dienesta vadītājas amatam virzītās Ingas Koļegovas Imantam Zudānam piederošā uzņēmuma «Molport» kravas aizturēšanu. «VID struktūrvienības nav aizturējušas šī uzņēmuma autokravu,» sacīja dienesta pārstāve Evita Teice-Mamaja.

Partijas “Vienotība” iebildumu dēļ valdība otrdien atlika Koļegovas apstiprināšanu VID vadītājas amatā. Par to valdība lems nākamnedēļ.

Kā zināms, saistībā ar Koļegovas kandidatūru koalīcijā radās domstarpības. Partijas “Vienotība” vadītājs Andris Piebalgs pirmdien paziņoja, ka partija neatbalsta Koļegovas kandidatūru VID vadītāja amatam un aicināja rīkot jaunu konkursu. “Diemžēl finanšu ministres virzītās kandidātes Ingas Koļegovas valsts amatpersonas deklarācijas un personīgie finanšu darījumi radījuši daudz neskaidrību un aizdomu, kas raisa pamatotas bažas par viņas piemērotību VID vadītāja amatam,” pēc “Vienotības” valdes sēdes  pavēstīja partijas preses sekretāre Laila Timrota.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Joske
Joske

Toties uzzinājām no pretendentes ka Vienotības noziedzīgais grupējums caur VID gadā izzog 1 miljardeu eiro…