Uz krēslu Eiropas Parlamentā kandidēs arī labklājības ministrs un zemkopības ministrs

Uldis Augulis
Labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS)

No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās kandidēs arī labklājības ministrs Uldis Augulis un zemkopības ministrs Armands Krauze.

Piektdien, 2.februārī, plkst.11.30 Centrālajā vēlēšanu komisijā ZZS EP vēlēšanu saraksta līderis, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis iesniegs partiju apvienības kandidātu sarakstu jūnija sākumā gaidāmajām EP vēlēšanām.

ZZS valdes apstiprinātajā sarakstā ir 18 kandidāti no apvienību veidojošajām partijām – Latvijas Zemnieku savienības un Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas, kā arī sadarbības partnera, partijas “Gods kalpot Rīgai” (GKR).

Eiropas Parlamenta vēlēšanās no ZZS saraksta startēs Rokpelnis, Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas valdes priekšsēdētājs Jānis Dinevičs, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājs Andris Bērziņš, GKR valdes locekle Diāna Novicka, Latvijas Universitātes asociētā profesore politikas zinātnē Inese Āboliņa, Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Jurģis Miezainis, ZZS valdes loceklis Krists Bergans-Berģis un labklājības ministrs Augulis.

Tāpat no ZZS uz EP kandidēs Saeimas deputāte Līga Kļaviņa, juridisko zinātņu doktors, bijušais vēstnieks Mārtiņš Perts, Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks, zemkopības ministrs Krauze, uzņēmēja Anna Poindere, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents Andris Kalniņš, Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Jauniešu nodaļas vadītājs Renārs Šķesters-Kambals, sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Brazovska, “Rail Baltic” centrālās stacijas projektu vadītāja Anita Rūdule-Jansone un LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš.

ZZS programma EP vēlēšanām akcentē nepieciešamību nodrošināt katra Latvijas iedzīvotāja interešu pārstāvniecību Eiropā. Kā būtisks jautājums tiek izvirzīta drošība un stabilitāte Eiropas Savienībā, ko pieprasa esošā ģeopolitiskā situācija. Ne mazāk svarīga ir lauksaimnieku interešu pārstāvniecība Eiropā, ilgtspējīga attīstība, mazinot klimata pārmaiņu sekas, sociālā taisnīguma un cilvēktiesību aizstāvība, inovācijas un izglītība, informēja partiju apvienībā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
pensionārs karavīrs
pensionārs karavīrs

Augulim izredzes ir, ja visiem pensionāriem izmaksās tiem pienākošos no 2012 gada piešķirtās kompensācijas par darba stāžu līdz 1996 gadam. Mūsu politiķiem nav ne kauna ne goda, paši sev automātiski algas palielina, bet pensionāriem, kam jau 70+ gadi parādu atdot nevar. Vai tagad tiešām pensionāriem būs jau otro reizi jākurina ugunskuri Doma laukumā, lai cīnītos par savām tiesībām dzīvot. Un vajadzētu dot iespēju pārtikušiem pensionāriem atteikties no šīm piemaksām un vispār pensiju indeksācijas, tie varētu būt kādi 10% no pensionāru saimes.

Kalašnikovs
Kalašnikovs

Gaudulim, labākais krēsls būjtu tualetes pods!

hmm
hmm

Derēja jau tā kā pastrādāt tepat, ja jau ir ministri. Savādāk publiski atzīst, ka ir pērkamas sievietes.

Ibio
Ibio

Kārumnieki pēc lielām algām sastājušies rindā , naivie !

Jefiņš
Jefiņš

Kā tur bija ar to mediķu terminu “krēsls”?

ruksis
ruksis

Vai Augulim ir kādi īpaši nopelni Latvijas labā?