Ušakovs: Cilvēki baidīsies piedalīties vēlēšanās, rezultātā ievēlētā pašvaldība nebūs ne demokrātiska, ne reprezentatīva

Kādreizējais Rīgas mērs, pašreizējais Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Nils Ušakovs (S) paudis bažas par augustā gaidāmo Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu norisi Covid-19 pandēmijas apstākļos. 

“Kādā veidā šīs vēlēšanas tīri tehniski tiks organizētas? Ir ārkārtīgi daudz jautājumu gan par drošību, gan par tādiem vai citādiem ierobežojumiem, gan par to, ka (..) vēlēšanas vispār varētu notikt nevis vienu, bet vairākas dienas,” sacīja Ušakovs.

Ņemot vērā minēto, secināms, ka šo vēlēšanu tehniskais izpildījums būs vērtējams neviennozīmīgi un pastāvēs ārkārtīgi augsts risks izteikti zemai pilsoņu aktivitātei, norādīja Ušakovs.

“Cilvēki baidīsies iet un piedalīties, un rezultātā ievēlētā pašvaldība nebūs ne demokrātiska, ne reprezentatīva, plus vēl šajā situācijā bažas arī par to, cik taisnīgi pats process noris,” sacīja EP deputāts.

To, kāds varētu būt Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu iznākums, Ušakovs pagaidām atturējās spriest, minot, ka to varēs prognozēt ne ātrāk kā jūlijā, atkarībā no tā, kā attīstīsies sociālā un ekonomiskā situācija.

Politiķis apstiprināja, ka viņš pats šajās Rīgas domes vēlēšanās vairs nekandidēs.

Partijas “Saskaņa” līderis Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās būs krievu skolu aizstāvis Konstantīns Čekušins.

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas notiks 29.augustā.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
muti, okupant !
muti, okupant !

Krievijā cilvēki baidās runāt pret valdību, nevis Latvijā. Lasies prom uz savu senču zemi!

Gača
Gača

Puisis labāk lai uzraksta, kas notika ar nodokļu maksātāju naudiņu Rīgas Satiksmē, tirgū, sabiedrisko attiecību un tūrisma barotavā, IT pārvaldē, Rīgas namu apsaimniekotājā, Siltumā, Mežos un, protams, Attīstības un Būvniecības pārvaldēs. Vislabāk uzreiz KNAB, prokuratūrai un SAB.

noriebies
noriebies

Šis kremļa pakalpiņš ir sajājis smadzenes.

zinātāja
zinātāja

Ko var muldēt putlera rokas laizītājs.