Sākts kriminālprocess par partijas “Stabilitātei!” deputātes Grevcovas iespējamo melošanu CVK

Glorija Grevcova

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par jaunievēlēto partijas “Stabilitātei!” deputātes Glorijas Grevcovas iespējamo melošanu Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) par savu darbavietu.

Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte apliecināja, ka policija sāka šīs ziņas vērtēt līdz ar to izskanēšanu publiski.

Policija ir pamats uzskatīt, ka, iespējams, noticis noziedzīgs nodarījums, tāpēc policija jau sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma panta par nepatiesu ziņu sniegšanu valsts institūcijai. Tagad izskanējušo informāciju varēs pārbaudīt ar kriminālprocesa līdzekļiem un metodēm.

“TV3 Ziņas” ceturtdien ziņoja, ka jaunievēlētā partijas “Stabilitātei!” deputāte Glorija Grevcova melojusi par savu darbavietu, pirmsvēlēšanu laikā Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) apzināti iesniedzot nepatiesu informāciju par to.

Kandidāte apgalvoja, ka strādā kokapstrādes uzņēmumā SIA “Dolo” amatā, kas nemaz neeksistē.

“Taisnība ir tāda, ka viņa strādāja no 2013.gada maija līdz 2014.gada augustam. Man bija liels šoks, ka cilvēks, kurš ir strādājis par palīgstrādnieku, norāda – padomnieks,” raidījumam skaidroja “Dolo” pārstāve Kristīna Lapsa, kura uzsvēra, ka viņas pārstāvētajā mežizstrādes un saimnieciskās darbības uzņēmumā Grevcovas piesauktā amata nemaz nav.

Uzņēmums gan Grevcovu, gan partiju aicināja šo informāciju izņemt, taču tas nenotika. Ņemot vērā sociālo mediju aktīvistes slavu, visnepatīkamākais esot, ka uzņēmumu tagad sasaista ar prokremliski noskaņotu cilvēku, norādīja “Dolo” pārstāve.

CVK “TV3 Ziņām” skaidroja, ka viņi pārbauda tikai to, vai deputāta kandidātam nav sodāmības vai kādu citu apstākļu, kas liegtu kandidēt vēlēšanās.

To, cik patiesa informācija ir, piemēram, par norādīto darbavietu, neviens nepārbauda.

Komisijā arī uzsvēra, ka divās nedēļās, kas atvēlētas kandidātu saraksta iesniegšanai, nemaz nepaspētu pārbaudīt vairākus tūkstošus cilvēku, līdz ar ko atliek paļauties tikai uz kandidātu godaprātu.

Jaunievēlētā deputāte Grevcova CVK melojusi arī par savu izglītību

Jaunievēlētā deputāte Glorija Grevcova (“Stabilitātei!”) Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) sniegusi nepatiesu informāciju par iegūto izglītību Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), aģentūrai LETA apstiprināja LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Ilze Āķe-Vīksne.

CVK Grevcova sniegusi informāciju, ka 2013.gadā ieguvusi augstāko izglītību LSPA pedagoga specialitātē. Tomēr Āķe-Vīksne, atbildot uz jautājumu par šīs informācijas patiesumu, norādīja, ka LSPA arhīvā šāda informācija nav pieejama.

Persona ar šādu vārdu un uzvārdu neesot atrodama LSPA Studentu informatīvajā sistēmā, kas darbojas kopš 2004.gada. Tāpat Grevcova nav fiksēta ne absolventu sarakstā, ne studējošo sarakstā, akcentēja akadēmijas pārstāve.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Monta
Monta

Un kad kriminālprocess būs Kristovskim , viņš arì meloja CVK par saviem amatiem , nelikumīgām naudām ?

skats no malas
skats no malas

Vecajai neglītenei Mūrniecei nepatīk, ka blakus būs smukā Glorija!

Glorija
Glorija

Man tūliņ nāks atpakaļ.

Puteklis
Puteklis

Arī par uzvārdu viņa samelojās. Patiesībā tas ir Hola

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Tā teikt, Glorija Hole.

Derdz
Derdz

Laikam kāds greizsirdīgs

Pūķina padomnieks
Pūķina padomnieks

Krievs meloja, melo un melos.

Kurrwa!
Kurrwa!

Tas ir tāpat kā lepoties ka ēd sūdus un uzdzer urīnu.
Sporta pedarastu akadēmija. Kas tas bļed ir? Dauņu konlāģeris…

progresīvie deģenerāti
progresīvie deģenerāti

Viki, nāc pie mums , mi svajih v abidu ņedajom

progresīvie deģhenerāti
progresīvie deģhenerāti

No dajem v drugoje mesto