Saistībā ar Mičerevska paziņojumu par “A/PAR!” neētisko virtuvi”, KNAB lietvedībā vairākas administratīvo pārkāpumu lietas

Mičerevskis Pūce

Pēc Saeimas deputāta Māra Mičerevska paziņojumiem par iespējamiem nelikumīgiem maksājumiem partijai “Latvijas attīstībai” (LA), Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis vairākus administratīvo pārkāpumu procesus.

2020.gada novembrī KNAB paziņoja, ka sācis resorisko pārbaudi par toreizējā Rīgas domes deputāta, patreizējā parlamentārieša Mičerevska paziņojumiem par iespējamiem nelikumīgiem maksājumiem LA.

Tagad KNAB ziņo, ka birojs turpina iepriekš sākto pārbaudi un atbilstoši pārbaudei sākti vairāki administratīvie procesi.

Ņemot vērā, ka KNAB gan pārbaudes, gan sākto administratīvo procesu laikā iegūst un analizē jaunus pierādījumus, iestāde plašākus komentārus pašlaik nesniedz.

Kā zināms, ka Mičerevskis 2020.gada rudenī paziņoja, ka LA ziedotā nauda sākotnēji ir nākusi no sponsoriem, kas savukārt sadalīta biedriem ziedojumu veikšanai.

Mičerevskis arī apgalvoja, ka daļu sponsoru naudas paturot LA valdes loceklis Edgars Jaunups, taču “pārējie”, ieskaitot viņu pašu, gan tā nedarot.

Latvijas Televīzijas raidījums “De facto” 2020.gada nogalē ziņoja, ka LA faktiskie līderi Juris Pūce un Jaunups bijušajam partijas biedram Mičerevskim vairākkārt nodevuši tūkstošos mērāmas summas, lai tās tiktu noziedotas partijai. To Latvijas “De facto” apgalvoja pats Mičerevskis, savukārt Pūce šādus maksājumus noliedzis.

Aģentūras LETA apkopotā KNAB informācija liecina, ka LA laikā no 2017.gada sākuma līdz pat 2020.gada novembrim ziedojumos saņēmusi 487 225 eiro. Biedru naudās šajā laikā pārskaitīti 262 649 eiro.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: apollo.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Inita
Inita

Jēkab , palūdz Piekariņam atļauju paskatīt Latvijas korumpantus no BILD , Bordānu un Jurašu !