Saeimas deputāti joprojām klātienē nestrādās

Saeimā pagaidām neplāno atsākt darbu klātienē, jo esošie Covid-19 ierobežojumi neļauj telpā vienkopus pulcēties visiem deputātiem, kā arī nav zināms, cik daudzi ir saņēmuši vakcīnas.

Jaunnedēļ lielākā daļa valdības ministru uz sēdēm atsāks ierasties klātienē. No 31. maija darbu klātienē plāno atsākt arī Igaunijas parlaments. Savukārt Latvijas Saeima pagaidām sēdes turpinās attālināti.

Saeimas prezidija sekretārs Andrejs Klementjevs no partijas “Saskaņa” Latvijas Radio paskaidroja, ka spēkā esošie noteikumi Latvijā neparedz vienkopus pulcēšanos telpās tik daudz cilvēkiem.

“Saeimā nebija kolektīvās vakcinēšanas, katrs varēja darīt, ko grib, iet stāvēt vienā, otrā vai trešajā rindā. Tāpēc mēs šobrīd nezinām, kuri kolēģi ir vakcinēti un kuri nav uz to momentu, kad mēs sanāksim. Septembrī, sākoties rudens sesijai, mēs varēsim vaicāt, vai visi ir vakcinējušies,” sacīja Klementjevs.

Viņš skaidroja, ka plenārsēžu laikā zālē atrodas aptuveni 120 cilvēki. “Tāpēc mums jābūt pārliecībai, ka viņi visi ir izgājuši pilnu vakcinācijas kursu vai ir pārslimojuši Covid-19. Tāpat uz to brīdi jābūt noteikumiem, ka telpās var vienkopus pulcēties tik daudz vakcinētu cilvēku. Šobrīd to var darīt līdz 20 cilvēkiem,” norādīja deputāts.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ina
Ina

saprotama lieta. Neklātnieku spējas un jēga figurēt jau ir vispārzināma