Pūce ievēlēts Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, kā arī Publisko izdevumu un revīzijas komisijā

Juris Pūce

Bijušo vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci (AP) Saeimas deputātu vairākums šodien ievēlēja darbam divās parlamenta komisijās.

Partiju apvienības “Attīstībai/Par!” Saeimas frakcijas politiķi rosināja Pūci ievēlēt darbam Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā un Publisko izdevumu un revīzijas komisijā, kur viņš arī tika ievēlēts.

Minētais jautājums Saeimā tika skatīts atkārtoti, jo iepriekš, deputātiem “noraujot” kvorumu, lēmumu pieņemt neizdevās.

Deputāts Aldis Gobzems pauda, ka brīnās par kolēģiem, kuri ir mainījuši viedokli attiecībā uz Pūci, kurš ir “atklāti melojis” Latvijas sabiedrībai un izmantojis “nodokļu maksātāju naudu” saistībā ar Rīgas domes stāvvietas caurlaides izmantošanu. Politiķis prognozēja, ka par šo situāciju, visticamāk, tiks ierosināts kriminālprocess, kas gan Saeimā jau esot tāds kā “džentelmeņu komplekts”.

Gobzems aicināja citus deputātus pievienoties lūgumam Pūcem nolikt Saeimas deputāta mandātu. Politiķis norādīja, ka Pūce esot atzinies melos, kad sapratis, ka viņu pieķers. “Tavs domāšanas veids ir kliņķerēt caurlaides, (..) apzagties pa mazo, un nezinām, kā ir ar lielām lietām,” uzsvēra politiķis. Viņš norādīja, ka šī situācija degradē parlamentu, kas jau tā esot zemāk novērtētā institūcija no iedzīvotāju puses.

Kā ziņots, Pūce novembrī atgriezās Saeimas deputāta amatā pēc vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata atstāšanas.

Līdz ar to parlamentārietes mandātu zaudēja Dace Bluķe (AP), kura to ieņēma uz laiku, kamēr Pūce bija ministrs.

Pūce no ministra amata nolēma atkāpties pēc tam, kad publiski sameloja, ka nav izmantojis vai nopietni lūdzis partijas biedriem sarūpēt viņam Rīgas domes deputāta autostāvvietu caurlaidi.

Portāla Puaro.lv ir sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Celmiņš
Celmiņš

Jebkurā attīstītā valstī Pūce būtu politiskajā kapsētā uz visiem laikiem,bet Latvijā šim vēl amatus piešķir..

Ēriks
Ēriks

Viens likums un viena taisnība, jebkur tikai ne Latvijā, nožēlojami! Par Pūces palikšanu saeimā jālemj tautai jo tauta vēlēja.

kalašnikovs
kalašnikovs

Naivs tu esi Ērik! Šie varas mēsli jau 30 gadus nedzīrd tautu!

lasitajs
lasitajs

Nez ko apsolija JKP?

Vilks
Vilks

Nezinu vai kādam no tiem deputātiem ir kauns?Vai Pūce atceras un saprot deputāta zvērestu.?Nesaprotu viņa gribu būt par deputātu.Kādu labumu no tā gūst vēlētāji?