Petravičas vīra uzņēmumā VID konstatējis pārkāpumus

Petraviča

Valsts ieņēmumu dienests (VID) konstatējis pārkāpumus labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) vīra Aleksandra Petraviča uzņēmuma SIA “Monēta” darbībā un pārbaudes rezultātus nosūtījis pašam uzņēmumam, vēstīja raidījums “TV3 Ziņas”, atsaucoties uz tā rīcībā nonākušo neoficiālo informāciju.

Petravičas vīrs uz raidījuma lūgumu informēt par pārbaudē konstatēto neesot atsaucies, bet ministre komentēja, ka pārbaudes rezultātus nezina un arī nevarot likt uzņēmumam tos izpaust. “Es šai uzņēmumā nestrādāju un es nekādā veidā nevaru ietekmēt tā izvēli atļaut vai neatļaut [izpaust pārbaudē konstatēto],” par vīra uzņēmumu izteicās Petraviča.

Arī VID neatklāj pārbaudē konstatēto, jo iestādei to darīt liedzot likums. Tomēr VID iecerējis iniciēt izmaiņas normatīvajā regulējumā, lai nākotnē šādus lēmumus drīkstētu publiskot.

Tikmēr Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzskata, ka Petravičai būtu jāatklāj pārbaudē konstatētais, lai kliedētu aizdomas, ka uzņēmumā, kurā viņa agrāk strādājusi, pieļautas kādas nelikumības.

VID atklāto pārkāpumu novēršanai SIA “Monēta” dots laiks līdz maija vidum.

Raidījumā “Delfi TV ar Jāni Domburu” bijušais mazumtirdzniecības un transporta pakalpojumu uzņēmuma SIA “Monēta” darbinieks Dainis Prātiņš apgalvoja, ka uzņēmumā ir maksāta “aplokšņu alga”. Firma pieder Petravičas  vīram Aleksandram Petravičam.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar