Petraviča uzskata, ka viņas laikā labklājības jomā izdarīts vairāk nekā iepriekšējos 10 gados kopā

Ramona Petraviča

No amata aizejošā labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) uzskata, ka, viņai strādājot ministres amatā, labklājības jomā ir izdarīts vairāk nekā iepriekšējos desmit gados kopā.

Petravičai labklājības ministres amats jāatstāj, jo pārējie partneri nolēmuši no koalīcijas izslēgt partiju “KPV LV”.

Reizē šī situācija ar “KPV LV” izslēgšanu no valdības raksturo jaunās un vecās politiskās kultūras atšķirības, pauda politiķe. Viņa norādīja, ka partijas pārstāvji ticējuši Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) un pārējo koalīcijas partneru paustajam, ka koalīcijas partneru sarunas tiks turpinātas pēc pašvaldību vēlēšanām, tāpēc pašreizējā steiga neesot saprotama.

“KPV LV” ministri esot veikuši visvairāk reformu, pauda Petraviča. Viņa pateicās visām savas jomas sadarbības organizācijām, ar kurām kopā ir sākta dažādu jautājumu risināšana.

Labklājības ministre ļoti pozitīvi vērtē pēdējos divos gados paveikto, akcentējot, ka starp viņas paveiktajiem darbiem ir minimālo ienākumu līmeņa celšanas jautājuma iekustināšana. Tāpat palielinātas minimālās pensijas un sociālā nodrošinājuma pabalsti, kā arī nolemts no 2022.gada palielināt bērnu valsts pabalstu.

Politiķe pauda cerību, ka arī nākamais ministrs turpinās darbu pie nevienlīdzības mazināšanas.

Viņa arī pastāstīja, ka par to, ka būs jāatstāj ministres amats, Petraviča šorīt telefoniski uzzinājusi no Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV), lai gan runas par to virmojušas kopš pagājušās nedēļas. Premjers esot atzinīgi novērtējis paveikto labklājības jomā, taču paudis, ka pašlaik tomēr katram jāiet savs ceļš.

PAR CILVĒCĪGU LATVIJU/ KPV LV PRESES KONFERENCE

Pēc tikšanās ar ministru prezidentu Krišjāni Kariņu partija Par Cilvēcīgu Latviju/ “KPV LV” informē sabiedrību par radušos situāciju un tālākiem plāniem. #EsiInformēts

Posted by RīgaTV 24 on Trešdiena, 2021. gada 2. jūnijs

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Rambo
Rambo

Jaunībā būs bijusi ugunīga meiča.

Imants
Imants

1. Labklājības ministrija (turpmāk – ministrija) ir vadošā valsts pārvaldes iestāde darba, sociālās aizsardzības, bērnu un ģimenes tiesību, kā arī personu ar invaliditāti vienlīdzīgu iespēju un dzimumu līdztiesības jomā.

penča
penča

grūti jau te ko teikt, ja dāmīte nesaprot, ko viņai vajadzēja darīt kā ministrei

Ēriks
Ēriks

Girgens ir labākais iekšlietu ministrs pēdējos 30 gadu laikā.