Partijas “Stabilitātei!” Rīgas saraksta līderis – no “Saskaņas” izslēgtais bijušais domnieks Rosļikovs

"Stabilitātei!" līderis A.Rosļikovs

Partija “Stabilitātei!” Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegusi deputātu kandidātu sarakstu 14. Saeimas vēlēšanām. Saraksta līderis Rīgā ir partijas priekšsēdētājs Aleksejs Rosļikovs.

Latgalē sarakstā pirmā ir Viktorija Pleškāne, kura ir vecākā darba aizsardzības speciāliste uzņēmumā “Energy Resources CHP”. Kurzemē saraksta līdere ir Sanita Petere, kura ir projektu vadītāja uzņēmumā “Sofija-S”, Zemgalē – Naomi Farbere, kura ir klientu apkalpošanas vadītāja uzņēmumā “Projection”, bet Vidzemē sarakstā pirmais ir Amils Saļimovs, kurš ir valdes loceklis uzņēmumā “Euro trade”.

Kandidātu sarakstos ir Latvijas Universitātes vecākā eksperte Ina Svilāne, mācītājs Jānis Gaisiņš, advokāts Vilis Sruoģis, vairāki uzņēmēji, izglītības darbinieki un citu jomu pārstāvji. Kopumā sarakstos ir 65 kandidāti.

Partijas 4000 zīmju programmā Saeimas vēlēšanām teikts, ka “Stabilitātei!” ir “pret tautas iznīcību un par spēju būt vienotiem”. Programmā uzsvērts, ka Latvijā vēlētāji ir ieciklējušies uz etnisko balsošanu, kura šķeļ un sanaido iedzīvotājus.

Partija aicina apvienoties un atgriezt Latvijai “neatkarību, taisnīgumu un vīziju, kur bērni ir nākotne, bet sirmgalvjiem ir goda vecumdienas”. 

To politiskais spēks plāno panākt ar dažādām izmaiņām.

Partija vēlas Latvijas izstāšanos no “žņaudzošās Eiropas Savienības”.

Tādējādi tā uzskata, ka sasniegsim ekonomisko suverenitāti un enerģētisko neatkarību.

“Stabilitātei!” sola pārskatīt nodokļu politiku, samazinot PVN likmi pārtikas produktiem līdz 5% un atceļot PVN medikamentiem, atceļot nekustamā īpašuma nodokli vienīgajam īpašumam, kā arī krīzes laikā samazinot degvielas akcīzes nodokli par 50%. Plānoti dažādi pabalsti dzimstības stimulēšanai, kā arī atbalsts pensionāriem.

Partija iestājas arī par iespēju bērniem iegūt izglītību dzimtajā, arī krievu valodā. Tādējādi tā vēlas atcelt notiekošo reformu par pāreju uz mācībām latviešu valodā visiem.

Politiskais spēks ir arī par tautas vēlētu prezidentu, kā arī bezpartejiskām vēlēšanām vai mažoritāro sistēmu, kas dos iespēju Latvijas politikā “individuāliem un profesionāliem politiskiem startiem”. Partijai padomā ir arī vairāku ministriju apvienošana, deputātu skaita Saeimā samazināšana uz pusi, kā arī citas izmaiņas.

SKDS reitingos partija gan ir zem 5% barjeras, bet partijas līderis pārliecināts, ka tai izdosies iekļūt gan Saeimā, gan valdībā. 

“Mēs obligāti pārsniegsim 5% barjeru. Politiskā partija “Stabilitātei!” ir centristi. Mēs uzskatām, ka pilnīgi visiem politiskiem spēkiem, kas būs pārvarējuši 5% barjeru, jābūt koalīcijā, tā saucamajā, un jāveido Ministru kabinets,” izteicās Rosļikovs.

Kā zināms, 2022. gada 1. oktobrī Latvijā notiks kārtējās – 14. Saeimas – vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēlē 100 parlamenta deputāti. Balsstiesības Saeimas vēlēšanās ir Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma, savukārt kandidēt Saeimas vēlēšanās drīkst Latvijas pilsoņi, kas vēlēšanu dienā vecāki par 21 gadu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Džanga
Džanga

Krievs, čurka, un mauk.., vadīs valsti , apsveicami . Mūsu vectēvi grizās kapos , kaaa blusaini.

Bērziņš
Bērziņš

Es nebalsotu par kādu kas Latvijā saucas “Rosļikovs”.

Apinis
Apinis

Lai dzīvo Aleksejs Rosļikovs !

AntiRosliks
AntiRosliks

Izstāsimies no EU un tūlīt tiekam Krievijas
žņaudzošos apkampienos

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Bilde daļēji atbilstoša. Fonā drošības policija. Formāli tas ir drošības policijas projekts. Lai gan viņiem pašiem atvēlēta niecīga loma ofšorā ar nosaukumu Латвия.