Nemiro: “Latvenergo” padomi atlaidu, izejot no ziņojuma, kura saturu nevaru atklāt

Ralfs Nemiro

AS “Latvenergo” atceltā padome nepietiekami strauji risināja jautājumu par “Sadales tīkla” tarifu samazināšanu, ceturtdien intervijā Latvijas Radio teica ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).

Viņš skaidroja, ka lēmums atlaist “Latvenergo” padomi pieņemts, ņemot vērā trešdien, 19.jūnijā, saņemto dienesta ziņojumu, kas ietver padomes darba izvērtējumu. “Pieņēmu izšķirīgu lēmumu, izejot no dienesta ziņojuma, kuru saņēmu vakar,” sacīja ministrs, piebilstot, ka ceturtdien sniegs arī skaidrojumu Ministru prezidentam par attiecīgo lēmumu.

Vienlaikus ministrs norādīja, ka attiecīgā dienesta ziņojuma saturu nevar atklāt, jo tas ietver sensitīvus koncerna datus.

“Nav nekāda krīze,” piebilda Nemiro.

Tajā pašā laikā, pēc Nemiro teiktā, atlaistā “Latvenergo” padome nepietiekami strauji risināja jautājumu par “Sadales tīkla” tarifu samazināšanu, kā arī vairāki uzņēmuma rādītāji varētu būt uzlabojami. “Sabiedrībai sadales tarifi ir ļoti būtiski. Sadales tarifu jautājumi varētu būt aktīvāk risināti. Līdz ar to jaunā padome varētu ar to nodarboties aktīvi,” viņš teica.

Ministrs arī norādīja, ka atlaistās padomes locekļiem būs iespēja pieteikties konkursā uz padomes locekļu amatu un nav arī izslēgta iespēja, ka viņi atkārtoti tiks iecelti. “Iepriekšējai padomei es noteikti saku paldies par darbu. Nav tā, ka kāds tiktu novērtēts ļoti slikti,” teica Nemiro.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar