Mārtiņš Krieviņš pēkšņi pamet Valsts kancelejas direktora amatu

Mārtiņš Krieviņš

No otrdienas, 20.marta,  Mārtiņš Krieviņš vairs nepildīs Valsts kancelejas direktora pienākumus,  apliecināja premjera Māra Kučinska (ZZS) preses sekretārs Andrejs Vaivars. 

Krieviņš amatu pamet “pēc abpusējās vienošanās”, norāda Vaivars.

Plašāki komentāri par Krieviņa aiziešanu no direktora amata netiek sniegti.

Līdz jaunā Valsts kancelejas vadītāja iecelšanas šos pienākumus pildīs Valsts kancelejas Juridiskā departamenta vadītāja Inese Gailīte. Par to ziņo portāls lsm.lv.

Bijušo Pārresoru koordinācijas centra vadītāju Mārtiņu Krieviņu Valsts kancelejas (VK) direktora amatā valdība apstiprināja 2015.gadā augustā. Krieviņš tajā laikā strādāja ārvalstīs, bet piekrita atgriezties  Latvijā.

Krieviņa darbība bija saistīta ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizāciju (OECD), kur viņš pildīja vecākā padomnieka stratēģijas, reformu un politikas veidošanas jautājumos amata pienākumus.

Viņš strādājis arī Valsts kancelejā Politikas koordinācijas departamentā, izstrādājot politikas koordinācijas sistēmu, valsts pārvaldes cilvēkresursu politiku, valsts pārvaldes reformu politiku.

Krieviņš toreiz 2015.gadā paudis, ka darīs visu iespējamo, lai ar laiku Valsts kanceleja kļūtu par “labāko valdības centru Baltijas reģionā”.

Valsts kancelejas direktora galvenie pienākumi ir Valsts kancelejas darba organizēšana, Ministru kabineta darbības nodrošināšana, valsts pārvaldes un cilvēkresursu attīstības politikas plānošana un īstenošana, kā arī ministriju un citu institūciju sadarbības koordinēšana.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar