Linda Liepiņa paziņo, ka atgriežas politikā un nolēmusi kandidēt 14. Saeimas vēlēšanās

Linda Liepiņa
14. Saeimas deputāte Linda Liepiņa (LPV)

Pērn deputāta mandātu nolikusī, savulaik 13.Saeimā no partijas KPV LV ievēlētā uzņēmēja Linda Liepiņa ierakstā Facebook pavēstījusi, ka ir nolēmusi atgriezties politikā. No Liepiņas vēstījuma noprotams, ka viņa piesliesies kādai partijai un kandidēs 14.Saeimas vēlēšanās.

“Es atgriežos politikā. Šī bilde ir ļoti simboliska (ierakstam pievienots attēlsred. piez.). Šajā kleitā apbraukāju visu Latviju, pirms 13. Saeimas vēlēšanām tiekoties ar Latvijas tautu. Esmu viena no nedaudzajiem KPV LV biedriem, kuri nenodeva savu vēlētāju, saglabājot stingru mugurkaulu un tos ideālus, ar kuriem es devos politikā. Jā, es biju ideāliste un naiva. Nav netīrākās vietas par politiku. Arī man ir jāuzņemas daļa atbildības par saviem bijušajiem KPV LV biedriem, kuri nodeva vēlētāju un kuri no uzvaras vēlēšanās ātri vien nokļuva mēslainē.

Es atgriežos un aicinu ikvienu Latvijas pilsoni aktīvi iesaistīties politiskajos procesos. Es aicinu uzņēmējus un cilvēkus ar pieredzi, kuri savā dzīvē kaut ko ir sasnieguši praktiski, nopietni apsvērt iespēju kandidēt 14.Saeimas vēlēšanās. Kādēļ? Tādēļ, lai tur nesēdētu tādi juraši, kura vieta, manuprāt, ir cietumā, ņemot vērā viņa sasniegumus naudas izspiešanā un kontrabandas piesegšanā. Tādēļ, lai tur nesēdētu tādi nodevēji un manipulatori kā kaimiņš un zakatistovs. Šos divus nodevējus ar vienvirziena biļeti vajadzētu izsūtīt uz Lielbritāniju, kur ar viņiem tiktu galā tie mūsu tautieši, kuri mēroja simtiem kilometru, lai par šiem abiem nodevējiem nobalsotu.

Tādēļ, lai pilsētu nevadītu tāds staķis, kurš nokļūstot Saeimā, balsoja pret ēdināšanas industriju, no kuras pats nācis un kura arī par viņu balsoja.

Tādēļ, lai Saeimu nevadītu tāda mūrniece, kura ir neobjektīva un ar nicību izturas pret opozīcijas deputātiem.

Tādēļ, lai “nacionāļus” kopā ar saskaņu nosēdinātu opozīcijā. Lai valsi, kuru viņi savā starpā dejojuši 30 gadus, tagad padejo ārpus borta.

Tādēļ, lai mūsu Latvijas valsti nevadītu divi dubultpilsoņu, kuriem nav absolūti nekādas sajēgas par to, kā dzīvo Latvijas cilvēki.

Ne tādiem pavļutiem, ne pūcēm, ne viņķelām, ne judiniem, ne ašerādeniem tur nav ko darīt.

Es nedibināšu jaunu partiju, jo es neticu partiju sistēmai. Es izdarīšu savu un tikai savu izvēli, ar kuru komandu kopā doties šajā savdabīgajā ceļojumā uz 14.Saeimu. Un šī būs tā reize, kad es ticēšu tikai un vienīgi sev un paļaušos tikai un vienīgi uz sevi.

Es turpināšu darboties uzņēmējdarbībā, jo uzskatu, ka tas politiķiem pat ir ļoti nepieciešams, lai nedzīvotu burbulī un nepazaudētu saikni ar reālo dzīvi.

9 mēnešus es diendienā staigāju gar jūru. Man bija mūžā garākais un smagākais dialogs pašai ar sevi. Paldies jūrai un Dievam, ka man bija lemts atgriezties pašai pie sevis. Paldies visiem, kas mani atbalstīja un saprata pēc 13.Saeimas deputātes mandāta nolikšanas. Lai akmeņus met tie, kuri savas dzīves laikā Latvijas labā ir izdarījuši kaut ko. Paldies par sapratni! Turpinājums sekos…” (saglabāta oriģinālrakstība)

Es atgriežos politikā. Šī bilde ir ļoti simboliska. Šajā kleitā apbraukāju visu Latviju, pirms 13. Saeimas vēlēšanām…

Posted by Linda Liepina on Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kimi
Kimi

Bija taču visas iespējas. Ko tad nolika 13. Saeimas deputātes mandātu? Tagad kož elkonī un cer, ka nākamajā partijā tiks vairāk pie siles? Naivi viņas vecumā.

mala
mala

katrai puķei savs laiks – te viss pārziedējis un laiks mainīt dekorāciju Pagātnes atmiņas nav tik romantizētas, lai kādam būtu vērts atgriesties, pat galējiem marģināļiem

Elementāri
Elementāri

Ar šo paziņoju, ka esmu pārdošanā un rīkoju izsoli. Kurš vairāk, tas mani arī dabūs.
Īsais satura pārstāsts.

pora
pora

un tiešām cer uz kādu marģinālu fanu pulciņu?

Janis
Janis

Tikai ne šo! Dieva dēļ

sarkanā kaza
sarkanā kaza

Piekrītu. Tad jau var uzreiz ievēlēt “zaļo pūķi”, nav ko te mācoties.

deputāts
deputāts

Dievs, sargi Latviju no tādas politiķes…(bez komentāriem)

Kasiņš
Kasiņš

Muahaha
Vēl viena diža “politiķe” konstatējusi, ka pie siles jaukāk…