“Latvija pirmajā vietā” izvēlējusies Valsts prezidenta amata kandidātu un potenciālo premjerministru

Ainārs Šlesers

Par saviem nākotnes plāniem un iecerēm sestdien, 25. martā, konferencē sprieda Saeimas opozīcijas partijas “Latvija pirmajā vietā” (LPV) biedri. Darba kārtībā – vēlamākā prezidenta amata kandidāta izvēle, iespējas iekļūt koalīcijā un gatavošanās pašvaldību vēlēšanām.

Aptuveni pusotru stundu garajā uzrunā LPV līderis Ainārs Šlesers partijas biedriem iezīmēja savu redzējumu nākamajiem izaicinājumiem. Pirmais no tiem – maijā gaidāmās Valsts prezidenta vēlēšanas.

Un LPV deputātiem jau ir skaidrs, ko viņi tajās atbalstīs – “Apvienotā saraksta” neformālo līderi Uldi Pīlēnu, kurš gan vēl nemaz nav izvirzīts šim amatam.

Taču Šlesers ir pārliecināts – kļūstot par prezidentu, Pīlēns padzīs Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) vadīto valdību.

“Es jums varu par 99% pateikt. Kombinācija “Pīlēns-prezidents, Kariņš – premjers” nav iespējama. Ja Pīlēns ir prezidents, tad Kariņa nav. Nevajag tautai gaidīt un mocīties, redzot Kariņu un Levitu vēl trīsarpus gadus. Mēs strādāsim pie tā, lai viņus abus iznes ar kājām pa priekšu,” paziņoja Šlesers.

Un nākamās valdības veidotājs Šleseram jau ir padomā. Viņš pats, kurš gan cits.

“Ja kritīs Kariņa valdība, mēs esam gatavi ne tikai piedalīties jaunas valdības veidošanā. Mēs esam gatavi arī uzņemties iniciatīvu un veidot nākamo valdību,” teica Šlesers.

Taču ja neizdosies iekļūt koalīcijā, tad Šlesers nākamajās pašvaldību vēlēšanās mēģināšot atgriezties Rīgas domē. 

“Ja gadījumā mēs būsim palikuši kā opozīcijas partija, tad ir liela varbūtība, ka es iešu uz Rīgu kā mēra amata kandidāts,” sacīja LPV līderis.

Šlesers kongresā arī pauda apņēmību piesaistīt savai partijai krievvalodīgos vēlētājus, lai uz Latvijas politiskās skatuves aizpildītu nišu, kas atbrīvojusies pēc partijas “Saskaņa” panīkšanas.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


13
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Mīlneo-vienotība
Mīlneo-vienotība

Nekonkurēs tači ar neo-Tautas partiju (Apvienoto sarakstu) Puķu andra kvēlākie sekotāji te jau savos murgainajos sapņos lido

Stienis
Stienis

Jebkurš būtu labāks par Krišjāņa-Egila duetu.

Nu gan īstākais tandēms
Nu gan īstākais tandēms

Bet ne jau Šlesera un Pīlēna duets. Tad jau drīz vien nonāksim Putina apskāvienos.

Uldis
Uldis

Ar ko Putina apskāvieni būtu sliktāki par Levitu un Kariņu? Vai tad var būt vēl lielāka korupcija un haoss visos līmeņos? Vēl lielāka zagšana? Vēl vairāk melu?

virgo
virgo

Ja Šlesers vadītu valsti, tad tās tik būtu īstās mokas.

ku kū
ku kū

Tad jau treknā Kremļa dzeguze mūs tūlīt pievienotu Krievijai.

Pēteris
Pēteris

Šleseram ir vairākas krimināllietas, kāds premjers, sapņi kremļa paspārnē un Liepiņu par tanku bučotāju pieņēmis.

Es kā vēsturniece
Es kā vēsturniece

Vai nu viņš vienīgais smagos noziegumos apsūdzētais premjera amata kandidāts.

Uldis
Uldis

Divdesmit gadus tiesāja līdz saprata, ka lietā nav cietušo. Vai nu notiesājiet vai arī beidziet vāvuļot.

teātrmīle
teātrmīle

Vai tu traks…Lai panāktu,ka Kariņu un Levitu iznes ar kājām pa priekšu,abiem jānomirst.Buldozer,apdomā,ko runā kā kristietis!

Drāma
Drāma

Laikam jau Šleseram iet pavisam slikti, ka vairs nefiltrē , ko runā. Bet kur skatās Saeimas ētikas komisija?

teātrmīle
teātrmīle

Vai traks?Lai panāktu,ka Kariņu un Levitu iznes ar kājām pa priekšu,abiem jānomirst.Buldozer,apdomā,ko saki!

Uldis
Uldis

Teātrmīlei jau nu gan būtu jāsaprot, ka šoreiz bija domāts pārnestā nozīmē. Bet ja nu liberālisms izskalojis smadzenes tik ļoti, ka tas jau ir par grūtu, tad paskaidrošu – domāta bija politiskā nāve.