Latvijā būs kārtējā jaunā partija

Vienotība

Bijušie partijas “Vienotība” Saulkrastu nodaļas biedri, sadarbojoties ar bijušo partijas valdes priekšsēdētāja vietnieku Edvardu Smiltēnu, grasās dibināt jaunu politisko spēku.

Iespējams, ka politiskais spēks piedalīsies nākamajā gadā gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, taču par to vēl tiek spriests un tuvāko dienu laikā varētu būt zināms lēmums, pavēstījis bijušais partijas “Vienotība” Saulkrastu nodaļas vadītājs Normunds Līcis.

Pašlaik bijušie Saulkrastu nodaļas biedri apvienojušies biedrībā, kuras nosaukumu Līcis gan nevēlējās atklāt, taču atzina, ka biedrība sadarbojas ar Smiltēnu.

Topošais politiskais spēks nebūs reģionālā partija. Līcis pieļāva, ka tai varētu tikt piesaistīta arī daļa bijušo “Vienotības” biedru, kā arī citi jauni, līdzīgi domājošie. Pats Līcis vēl gan nedomā, vai jaunajā partijā varētu ieņemt vadošu lomu, aizbildinoties ar to, ka pašlaik esot gana darba arī Saulkrastu novada domes deputāta amatā.

Vēl nav zināms, vai arī bijušie “Vienotības” Liepājas nodaļas biedri, kuri paziņojuši par izstāšanos no partijas, varētu pievienoties saviem kādreizējiem Saulkrastu kolēģiem. Bijušais Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks, kurš iepriekš norādīja uz 38 bijušo Liepājas nodaļas biedru atbalstu Smiltēnam un solīja skatīties, ko turpmāk darīs Smiltēns, atzina, ka pašlaik nekāda lēmuma par viņu tālākajiem plāniem neesot.

“Neoficiāli mums ir zināms par bijušo Saulkrastu nodaļas biedru plāniem, bet nekādas oficiālas sarunas nav bijušas. Mēs ieturēsim pauzi. Man ar domubiedriem ir kopīgi jāsatiekas un jāizrunā tālākie plāni, jānoskaidro, kurš vēlas un kurš nevēlas turpināt politisko darbību,” skaidroja Robežnieks. No “Vienotības” Liepājas nodaļas aizgājušie biedri savu biedrību neplānojot dibināt.

Savukārt politiķis Edvards Smiltēns sacīja, ka pašlaik biedrībā «Sabiedrība par labām pārmaiņām» notiekot aktīvs darbs, tiek saņemti iesniegumi no tiem, kuri vēlas tai pievienoties. Šonedēļ gaidāmas pirmās biedrības sanāksmes, kā arī diskusijas par tās turpmāko darbību.

Līdz ar to politiķis pagaidām arī precīzi nevarēja pateikt, vai, pārtopot par partiju, tā piedalītos nākamajās Saeimas vēlēšanās. Tas būs biedrības pārstāvju kopīgais lēmums, uzsvēra Smiltēns.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar