Krapāne apdomā iespēju partijai atstāt valdību – turpinās KPV LV kašķis par Vitenbergu

Koalīcijas partneriem būtu jārespektē partijas “KPV LV” valdes lēmums par Jāņa Vitenberga atsaukšanu no ekonomikas ministra amata. Bet, ja netiek respektētas partijas tiesības, tad “KPV LV” valdes priekšsēdētāja Ieva Krapāne neredz tālāku partijas darbību valdībā.

Intervijā Latvijas Radio Krapāne pastāstīja, ka partija “KPV LV” vēl nav saņēmusi premjera atbildi saistībā ar Vitenbergu ekonomikas ministra amatā. Partija arī atsaukusies Nacionālās apvienības aicinājumam uz sarunu.

Krapāne norādīja, ka partija ir pieņēmusi savu lēmumu par Vitenberga atsaukšanu no ministra amata. “Un koalīcijas partneriem tas būtu jārespektē,” viņa piebilda.

“KPV LV” pašlaik neizskatot scenāriju, ka Vitenbergs varētu palikt ministra amatā. Tomēr, ja tas tā notiks, partija atkārtoti lems par šo jautājumu.

Taujāta par iespēju pamest valdību, ja Vitenbergs paliks amatā, Krapāne sacīja: “Mēs ne pie viena amata neturamies. Ja šāds lēmums būs, mēs vēlreiz pārlasīsim koalīcijas līgumu. Un tad sanāk, ka šis koalīcijas līgums ir tikai skaistām fotogrāfijām, kaut kādiem iznācieniem, un nav jēgas kaut ko parakstīt, ja netiek ievērota šī vienošanās.”

Vienlaikus Krapāne esot arī apdomājusi iespēju partijai atstāt valdību. Tas gan neesot viedoklis visas partijas vārdā. “Ja netiek respektētas mūsu tiesības, tad īsti nesaredzu tālāku darbību šajā valdība,” viņa sacīja.

Savukārt, komentējot “KPV LV” Saeimas frakcijas atbalstu Vitenbergam ministra amatā, partijas valdes priekšsēdētāja pastāstīja, ka pieci frakcijas cilvēki šajā balsojumā nepiedalījās. Līdz ar to frakcijā atbalsts Vitenbergam sadalījās uz pusēm.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
koši un krašaini
koši un krašaini

acu skats liecina, ka piemeklējis Petracičas viedums… tas ir paliekoši