«KPV LV» turpmāk vadīs Zakatistovs; valdē tikušas arī Petraviča un Krapāne

Par partijas “KPV LV” valdes priekšsēdētāju sestdien, 8. februārī, biedru kopsapulcē ievēlēts Atis Zakatistovs. Viņš bija vienīgais kandidāts uz šo amatu.

Savukārt saskaņā ar partijas jaunajiem statūtiem tās valde palielināta no 5 līdz 9 locekļiem un tajā ievēlēja Zakatistovu, Ralfu Nemiro, Ramonu Petraviču, Ēriku Pucenu, Jāni Vitenbergu, Ivetu Benhenu-Bēkenu, Ievu Krapāni, Alojas novada domes deputātu Māri Možvillo un Jelgavas domes deputātu Lauri Zīvertu.

Kopumā uz “KPV LV” valdi kandidēja 14 cilvēki.

Partija “KPV LV” no revolucionārās pieejas pāriet uz pragmatisku darbu pārmaiņu panākšanai, politiskā spēka atkārtotajā kopsapulcē pauda Atis Zakatistovs. Viņš norādīja, ka “KPV LV” kopsapulce esot demokrātijas svētki, kurā biedri var paust savu gribu, kā “KPV LV” attīstīties kā partijai, kā arī par to, kā attīstīties valstij. Zakatistovs paziņoja, ka ar “KPV LV” līdzdalību esot sagrauti trīs karteļi – būvniecības, medicīnas un atkritumu jomā.

Partijas “KPV LV” biedru sapulce, kā iecerēts, 8. februārī plānotajā laikā pulksten 11.00 nenotika, jo no nepieciešamajiem 296 delegātiem, lai tā būtu lemtspējīga, ieradušies precīzi par 100 mazāk. Partija vienojās pēc 15 minūtēm – pulksten 11.30 – sasaukt jaunu sapulci, kurai kvorums vairs nebūs nepieciešams.

Lai arī oficiāli partija vēl neesot saņēmusi tās dibinātāja Artusa Kaimiņa iesniegumu par izstāšanos no partijas, pēc Zakatistova teiktā, Kaimiņa “Facebook” lapā publicētais iesniegums tikšot uzskatīt par pietiekamu, lai viņš vairs nebūtu partijas biedru rindās.

Uz sapulci ir ieradušies daudzi agrākie Kaimiņa atbalstītāji, kā arī partijas pārstāvētie ministri valdībā un Saeimas deputāti, vēsta lsm.lv.

Debašu laikā četri biedri paziņoja par izstāšanos no partijas. Viens no viņiem uzdāvināja iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam vairākus “KPV LV” kreklus. Ģirģens aplausu pavadībā uzvilka vienu no šiem krekliem un akcentēja, ka “KPV LV” ir partija, kas, atšķirībā no citām, ir ļāvusi biedriem pierādīt sevi. Strādājot partijā, iespējams valsti veidot labāku, pauda politiķis, vēsta jauns.lv.

Kāds cits biedrs kritizēja to cilvēku, kurš bija atnācis ar “KPV LV” krekliem kā “sakrāto veļu”, noliekot to uz valdes galda. Viņš aicināja nākt ar savām idejām un piedāvāt savu redzējumu partijas darbā.

Biedru diskusijās tika diskutēts par to, vai jaunie statūti ir atbilstoši pieņemti. Pozitīvi tika novērtēts labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) paveiktais pabalstu jomā, kā arī biedri norādīja uz aktualitātēm savā pašvaldībā, tajā skaitā Ventspilī.

KPV.LV biedre no Vecāķiem norādīja, ka viņai kauns klausīties medijos par to, kas tiek ziņots saistībā ar “KPV LV” un ka vajag domstarpības iepriekš izrunāt mājās ārkārtas sanāksmēs, nevis radīt sliktu iespaidu, strīdoties publiski. Kopsapulces dalībniece arī akcentēja, ka, desmitkārtīgi pieaugot kadastrālajai vērtībai, viņai rastos risks zaudēt savu nekustamo īpašumu, kur viņa dzīvo.

Debatēs arī izskanēja ideja uzrunāt bijušo partijas biedru, Saeimas deputātu Aldi Gobzemu, lai viņš apsvētu atgriešanos partijā. Reizē ar ļoti asu izteikumu viens no kopsapulces dalībniekiem norādīja, ka, ja pašvaldību vēlēšanās būs slikti rezultāti, valde varētu arī nenostrādāt pilnu termiņu uz diviem gadiem.

“KPV LV” esot vienīgā demokrātiskā partija valstī, kas ir unikāla vērtība, par kā saglabāšanu biedre ir apņēmusies cīnīties, norādīja viena no pasākuma dalībniecēm. Viņa gan arī norādīja uz šodienas partijas debašu bezjēdzību, kā arī aicināja sniegt informāciju par notiekošo saistībā ar elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes sistēmu un virzību uz zāļu cenu samazināšanu.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir jauna sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti  un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lidija
Lidija

Petravičai te jau automātiksi viss pienākas un skaita pēc lai tā būitu, neko jau tas nepalīdzēs ceļā uz Eiropas vai pasaules organizāciju vadību… tiai tāds pakāpiens straujamam daiules un izcilas gudrības lidojumam

Lamata
Lamata

Latvijā nav centriski orientētu spēku. Visi pārējie koalīcijā ir ” nacionāli ” norūpējošies konservatīvie. JKP ar lielu neatlaidību uzņēmusies vienīgo pareizo vadošo lomu. Pat neliekas zinām par latviešu bēgšanu no valsts . Jo līdz asinīm jācīnās pret KPLV. Par šo partiju kvalitāti ministru līmenī neviens nevar būt priecīgs.

polš
polš

Petrāviča valdē…. nekādu ilūziju. Valdes sēdes tad te kļūs par bodniešu saietu pie 70-gadu lupatu modes skates. Ak , zilā jaunība ar pārģērbšanos skapī…