Klusais shēmotājs Ralfs Nemiro grib turpināt dzīvot uz nodokļu maksātāju rēķina

Ralfs Nemiro

Nevienu nepārsteidz, ka 41 gadu vecais bijušais ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, kas zaudēja ministra krēslu, jo tika anulēta pielaide valsts noslēpumam, kandidē no Šlesera partijas, jo tur ir pieejama nauda un ne sava. Vienmēr bijis glums, izmantojis naivos, solījis daudz un nav izpildījis neko. Neko tautai. Raujas atkal uz 14.Saeimu. Arī bezmaksas pusdienas viņam beigušās – Pāvela Rebenoka vairs nav.

Daudzas shēmas aprakstītas publiski, bet vienmēr ticis sveikā sausām kājām, jo visu dara ar citu rokām.

Ja palasa portālā Pietiek pieejamos dokumentus par partijas KPLV.LV Rīgas vēlēšanām, acīs krīt R. Nemiro, kurš savai kampaņai 2020. gadā iztērējis vairāk nekā 300 tūkstošus eiro nodokļu maksātāju naudas:

https://pietiek.com/raksti/publicejam_knab_ierobezotas_pieejamibas_dokumentus_par_bijusas_kpv_lv_nodoklu_maksataju_naudas_teresanu

Apskatot VID mājaslapā R. Nemiro amatpersonas deklarācijas, kas iesniegtas, kopš viņš tika ievēlēts 13.Saeimā par deputātu, redzams, ka atnācis pie siles kā tukšinieks, kurš uzkrājumiem neko nav atlicinājis, kaut dēvējis sevi par juristu un pusi mūža jau padzīvojis.

2018. gadā, uzsākot Saeimas deputāta gaitas, R. Nemiro uzkrājumu nav, ir parāds un ikdienā izdzīvo ar algu – 12 tūkstošiem eiro gadā.

2019. gadā saņemta alga 65 522 eiro, no kuras samazina parādu par 10 tūkstošiem, uzkrāj 39 tūkstošus un ikdienas tēriņiem izdzīvo ar 15 tūkstošiem gadā.

2020. gadā saņemta alga 55 tūkstoši eiro, no kuras spēj samazināt parādu par 10 tūkstošiem, palielināt uzkrājumu par 40 tūkstošiem, aizdot 40 tūkstošus, nopirkt transporta līdzekli par 1500.

Izdevumi virs 92 530 eiro, pārsniedz ieņēmumus. Pārsniedz par vairāk nekā 37 tūkstošiem, pieliekot ikdienas tēriņus, kas vismaz ir 15 tūkstoši gadā, īstais pārsniegums ir stipri vairāk nekā 50 tūkstoši eiro. No kurienes šī nauda? Varbūt no KPLV.LV? Vai KNAB to redz?

Un vai gadījumā savu meitas vecuma piegulētāju bez izglītības, bez pieredzes nav iekārtojis Saeimā par deputāta konsultanti likumdošanas jautājumos. Iebīdījis, lai nav pašam lūpu krāsai jātērē nauda. Meitene Saeimā nav manīta, bet alga tiek saņemta, lūpas būs uzkrāsotas.

Tas viss tiek apmaksāts no mūsu – nodokļu maksātāju naudas! Mēs maksājam nodokļus, lai šādi glumiķi dzīvotu skaisti.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
zinātāja
zinātāja

Slīpēts zellis, pašlabuma kampējs, ja pievienojies tam lielajam kampējam no oligarhu trijotnes. Šleseram par maz, tāpēc jau raujas pie varas.

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Šleseram fašista fīrers putins maksājis miljons dolāros, tāpēc nemiro piekundējies klāt šim kampējam

Prozīt!
Prozīt!

tāpat kā Levits , Kariņš !

Priekā
Priekā

bet kā gan savadāk? Specidiskas izklaides jau nav lēts prieks

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Ejiet balsot. Vienalga par ko.

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Jābalso, bet ne vienalga par ko, bet par Latvijas patriotiem, nevis okupantu piedēkļiem.

Vēstures stunda
Vēstures stunda

Tev vienmēr ir jādomā tikai no tā labuma, kas ir tev. Vot, tev ir tiešs labums no būšanas tur? Vai tas nahuj tev nav vajadzīgs? /Ralfs N./