Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Pie mana vīra rokām nav pielipis ne cents”

Krišjānis Kariņš ar sievu Andu
Ekrānuzņēmums

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publiskojusi emocionālu vēsti, paužot atbalstu savam vīram un izsakot kauna jūtas par “lētticīgiem, zaglīgiem un patmīlīgiem tautiešiem, kas šobrīd apmelo manu vīru”.

“Lepojos ar savu vīru Arturu Krišjāni Kariņu! Paldies Ukrainas tautai par šo augsto apbalvojumu! Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā Krišjānis darīja visu, kas viņa spēkos, lai atmodinātu aizmigušo Eiropu un atvērtu Pasaules acis uz to, kas ir Krievija, cik svarīgi ir būt vienotiem, aktīviem un dāsniem, lai palīdzētu Ukrainai cīņā pret Orku zemi,” raksta Anda Kariņa.

Viņa arī aicina neklausīties pareģos un miermīļos, kas aicina izkārt balto karogu Ukrainā.

“Tā ir arī mūsu dzīvība un mūsu brīvība, par ko lej asinis Ukrainas tauta.”

Kariņas kundze arī izsaka patiesu prieku par savu dzīvesbiedru: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē. Krišjānis ir komandas spēlētājs. Viņa komanda visus šos gadus ir bijusi Latvijas tauta, es un mūsu ģimene. Man sāp, ka daļa viņa ģimenes šobrīd vēršās pret savu komandas biedru.

Krišjānis nav lidojis atpūsties, ēst vai dzert uz Latvijas tautas rēķina. Pie mana vīra rokām nav pielipis ne cents. Esmu pārliecināta, ka Krišjānis ir bīstams ierocis cīņā pret Krievijas izvērsto hibrīdkaru un Orki to zin. Man kauns par mūsu presi, lētticīgiem, zaglīgiem un patmīlīgiem tautiešiem, kas šobrīd apmelo manu vīru.

Tāpat esmu vīlusies mūsu Valsts prezidenta un Jaunās vienotības komandas atbalsta trūkumā. Es ticu Ukrainas uzvarai un ticu tam, ka taisnība nav pusceļā starp patiesību un meliem. Nepadodamies, esam kritiski, esam vienoti! Tikai visi kopā mēs esam spēks, kas uzvarēs brutālo Krievijas diktatūru, atbrīvos Ukrainas un arī Krievijas tautu no Orku žņaugiem. Slava Ukrainai! Dievs svētī Latviju!”

(Tekstā saglabāta Kariņa kundzes izpratne par latviešu valodu)

Lepojos ar savu vīru Arturu Krišjāni Kariņu! Paldies Ukrainas tautai par šo augsto apbalvojumu! Kopš Krievijas iebrukuma…

Posted by Anda Karina on Pirmdiena, 2024. gada 11. marts

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ansis
ansis

nav pielipis ne cents,….tik mazs citronins

Foto
Foto

Riktīgs koka Buratino , arī pēc prāta spējām ! 5 premjerēšanas gados nogremdēja Latviju .

hmm
hmm

Parunāja sieviņa, kura vienmēr lepojas, ka viņas ārsta privātpraksē ir tikai ļoti turīgi cilvēki.

Traktorists no laukiem
Traktorists no laukiem

Viņš lido,un lido.

Krišjānis lido
Krišjānis lido

un uzkož ikru maizītes pa 200 euro viena lidojuma laikā !

Slaucēja no laukiem
Slaucēja no laukiem

Viņam ir propelleris uz mugaras.

Părsmieties
Părsmieties

Bet ko saka sievasmāte par znoteli – lidotāju Krišjānīti ?

Niks
Niks

“Pie mana vīra rokām nav pielipis ne cents.” Tikai papīrnauda, tikai miljoni!

postdemences dzejnieks
postdemences dzejnieks

Tāda sajūta, ka Kariņa “grillēšana” ir Jaunās Vienotības iekšējās konkurences izpausme. Redzot JV EU parlamenta bezgala jauko kompāniju ar pavadošo svītu + tie kas sasapņojušies par Briseles nesteidzīgajieām pēcpusdienām, šādas izpausmes liekas bezgala ticamas.

JJ un JB
JJ un JB

Tev pēcpusdienas caureja, ka komentē visus rakstus? :D