Kaimiņš uzskata, ka partiju pametušie biedri, iespējams, ir pārdevušies

Artuss Kaimiņš

Partijas “KPV LV” līderis Artuss Kaimiņš vairāku valdes locekļu aiziešanu no politiskā spēka un izplatīto informāciju dēvē par kaitniecību. Uz to, iespējams, viņus pamudinājuši kādi šiem cilvēkiem izteiktie solījumi saņemt naudu par politiķa “dabūšanu nost no partijas”.

Pie secinājuma, ka minētajām personām varētu būt piesolīta nauda, viņš nonācis šo cilvēku aktivitāšu dēļ. Tostarp aktualizējot atsevišķu jautājumu izskatīšanu valdes sēdē un plānus sasaukt ārkārtas sēdi, lai pārvēlētu valdi, aģentūrai LETA pauda Kaimiņš.

Kaimiņš piekrītot, ka partijai “ir neskaidrs finansējums, jo mums tā nav”. Politiskā spēka kasē atrodas nepilni 2000 eiro. Politiķis apstiprināja, ka viņam ir bijušas sarunas ar Viesturu Tamužu, uz ko ir norādījuši no partijas aizgājušie biedri. Viņš gan neatklāja, vai sarunas tēma bijusi finansējuma piesaiste. Toties politiķis apstiprināja, ka esot runājis ar ļoti daudziem cilvēkiem par partijas atbalstīšanu.

Skandalozais politiķis arī norādīja, ka četri no partijas aizgājušie cilvēki neesot tikuši galā ar saviem pienākumiem un sākuši vērpt intrigas. Piemēram, no partijas aizgājušais Ilmārs Poikāns jeb Neo, viņaprāt, nav izdarījis neko. Kaimiņš pauda, ka partija tagad attīrījusies, un ļoti pozitīvi novērtēja notikušo.

Vaicāts par partijas biedru pausto saistībā ar viņa izteiktajiem apmelojumiem, Kaimiņš atbildēja, ka nezina, par ko ir runa. Aģentūra LETA vaicāja politiķim arī par no partijas aizgājušā Armanda Kinca pausto – Kaimiņš izplatījis nepatiesu informāciju, ka “KPV LV” vajadzībām līdz šim izmantotā un Poikāna īrētā vieta pieder naudas atmazgātājam. Uz to Kaimiņš apgalvoja, ka esot norādījis, ka ar attiecīgo īpašnieku nevajadzētu ielaisties darījumos.

“Ja mērķis bija nozagt partiju, tad tas ir izgāzies,” runājot par notikušo kopumā, noteica politiķis.

Kā ziņots, Poikāns un vēl trīs partijas “KPV LV” biedri trešdien paziņoja par aiziešanu no politiskā spēka un aiziešanu no partijas valdes, to pamatojot ar vairākiem iemesliem, tostarp ar partijas reālas vadības trūkumu, kā arī ar neskaidro finansējumu.

Poikāns arī norādīja, ka šis “nav nesaskaņu, bet gan ir principa jautājums”. Biedriem netika sniegta pilnvērtīga informācija, kā arī tika mēģināts “vilkt iekšā cilvēkus” ar neskaidru reputāciju, viņš apgalvoja. “Man ir svarīgi saglabāt savu vārdu, un es netaisos iesaistīties apšaubāmās lietās,” akcentēja līdzšinējais partijas biedrs.

Politiskā spēka opozicionāri arī minēja, ka viens no identificētajiem riskiem esot partijā nepārstāvētā advokāta Gobzema ietekme, kuru Kaimiņš esot mēģinājis virzīt kā galveno iespējamo kandidātu uz Rīgas mēra amatu pašvaldību vēlēšanās.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: LETA

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
silvija
silvija

Īsts samazgas spainis, vēl priekšā. Ilmārs ar ne riba, ne mjaso! Katrs var taisīt partiju, ja ir spējīgs ! Baigais notikums, vai ? Par kādu partiju vēlēt ir paša ziņā !

l;jkh
l;jkh

Vērdu sakot, KPV un Kaimiņa darbībā nekādu kļūdu nav, kļūdās tikai tie, kas pameta valdi. Man kaut kā šis skaidrojums ticību nevairo. Nu, paies laiks un redzēsim…