Kādreizējā Saeimas deputāte Lolita Čigāne izstājusies no “Vienotības”

Deputātes Čigānes fobija

Kādreizējā Saeimas deputāte Lolita Čigāne nolēmusi izstāties no partijas “Vienotība”.

Sociālajā tīklā Facebook Čigāne norādījusi, ka šāds lēmums nav saistīts ar Valsts prezidenta vēlēšanām.

Iesniegumā partijas valdei Čigāne norādījusi, ka lielais svītrojumu skaits 14.Saeimas vēlēšanās cita starpā apliecinot, ka pēc 2017.-208.gada krīzes partijā viņai nav sanācis tajā “ieaugt atpakaļ un iesakņoties”. Čigāne “Jaunās vienotības” sarakstā kandidēja Rīgā ar 9.numuru, bet atkrita uz 27.pozīciju bez izredzēm iegūt deputāta mandātu.

“Tas saistīts arī ar manu redzējumu par “Vienotības” rīcībpolitiku – lai gan ļoti augstu novērtēju “Vienotības” spēju uzņemties valsts vadību krīzes situācijās, vēlos redzēt straujākas, iekļaujošākas, modernākas, proaktīvākas, vairāk uz tautas attīstību vērstas rīcības,” norādījusi Čigāne.

Šādiem mērķiem viņa arī virzīšot savu turpmāko profesionālo darbību, nesot Latvijas vārdu pasaulē un darbojoties ar pilsoniskiem un nelieliem uzņēmējdarbības un izglītības projektiem Latvijā.

2022.gada 14.Saeimas vēlēšanās Čigāne kandidēja no apvienības “Jaunā Vienotība” saraksta, taču netika ievēlēta. Viņa bija deputāte 10., 11. un 12.Saeimas sasaukuma laikā.

Savulaik Čigāne darbojusies arī partijā “Kustība “Par!””, taču 2018.gadā no tās izstājās. Tāpat viņa bijusi organizācijas “Delna” padomes priekšsēdētāja.

Jā, esmu izstājusies no Vienotības. Nē, tas nav saistīts ar prezidenta vēlēšanām. Atzinību par Vienotības spēju…

Posted by Lolita Cigane on Ceturtdiena, 2023. gada 11. maijs

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
zvirbulis
zvirbulis

Ir tikai viena īsti patriotiska Latvijas partija. Jūsu visi ziniet kura tā ir — tā kurai Kremļa aģenti visvairāk brūk virsū.

Jezups
Jezups

Kurš būs nākošais un aiznākošais ?

hmmmmm
hmmmmm

Pienesmu autore dēs citā ligzdā. Domāju, ka tieši Prez.vēlēšanas ir izstāšanās iemesls. Čigāne mērķēja, bet nekā…

Asais
Asais

Lakatīne dosies uz kādu citu partiju, varētu pie rosļikova vai šlesera . Vismaz Vienotība atbrīvojas no visnepatīkamākajiem kadriem.

LTV
LTV

Kam tā kontrabandiste tur vajadzīga?

Rainītis
Rainītis

Jau sāk jaunu partiju cept? Nu, jā. Pastāvēs, kas pārmainīsies

tašiņas un lakatiņi
tašiņas un lakatiņi

un palīdzēja? jeb joprojām tā lupatine, lupatine kontrabass

Titāniks
Titāniks

Ceru ka tā ir pazīme ka vienotības kuģis sāk grimt un žurkas bēg. Ka ir tāpat kā ar Kaimiņa kpv partiju. Bet realitātē jau vienotība negrimst un negrims, ja vajadzēs atkal nomainīs nosaukumu uz visjaunāko vienotību, vai laiku.. Grimst jau valsts, kuru stūrē vienotība. Valsts augstākajām amatpersonam no vienotības jau glābšanas laivas sagatavotas – citu valstu dubultpilsonība piem. Kariņam Asv.

Vanga
Vanga

Varbūt soross nomiris? Ko tā žurkas lec no?