Judins un Loskutovs maina partijas

Loskutovs
 

 

Partijas “Vienotība” frakcijas vadība vienojusies ar deputātiem, kuri iestājušie partijā “Kustība “Par!”“, ka viņi paliek frakcijā un turpina darbu līdz 12.Saeimas pilnvaru beigām, informē “Vienotība”.

Frakcija vienojusies ar deputātiem Lolitu Čigāni, Intu Dālderi, Andreju Judinu un Alekseju Loskutovu par sadarbības turpināšanu līdz 12.Saeimas pilnvaru beigām.

Tikmēr paziņojumā medijiem partija “Kustība Par!” informēja, ka Judins un Loskutovs paziņoja par izstāšanos no “Kustības Par!”.

Savukārt Čigāne un Dālderis lēmumu par izstāšanos no nav pieņēmuši, bet plāno palikt “Vienotības” frakcijā.

Vienlaikus partija norāda, ka jau iepriekš “Kustība “Par!” nolēmusi piedalīties Saeimas vēlēšanās kā alternatīva valdošajai koalīcijai un neiesaistīties partijas “Vienotība” veidotajā apvienībā ar reģionālajām partijām.

Četri deputāti turpinās ieņemt amatus Saeimā un vēl domāšot, vai rudenī kandidēt Saeimas vēlēšanās.

Partija “Kustība “Par!”” dibināta 2017.gada vasarā, un par tās valdes priekšsēdētāju ievēlēts bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts. Jaunajā politiskajā kustībā apvienojušies arī pieci no partijas “Vienotība” aizgājušie Saeimas deputāti – Ilze Viņķele, Čigāne, Andrejs Judins, Aleksejs Loskutovs un Ints Dālderis.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
jo jo
jo jo

Laikam tomēr nav zilie