Jau trešais britu premjera amata kandidāts atzīstas, ka lietojis narkotikas

Lielbritānijas vides ministrs un viens no vadošajiem kandidātiem uz Konservatīvās partijas vadītāja amatu Maikls Govs (titulattēlā) atzinies, ka savulaik, strādājot par žurnālistu, vairākkārt lietojis kokaīnu.

Viņš ir jau trešais kandidāts uz Konservatīvās partijas vadītāja un premjera amatu, lai nomainītu Terēzu Meju, kurš atzinies, ka ir kādreiz lietojis narkotikas.

“Es lietoju narkotikas vairākos gadījumos, būdams sociālos pasākumos pirms vairāk nekā divdesmit gadiem,” intervijā izdevumam “Daily Mail” atzina Govs. “Tolaik es biju jauns žurnālists, un tā bija kļūda. Kad es to atceros, es vēlos, kaut nebūtu to darījis.”

Govs neuzskata, ka šis atklājums viņu diskvalificē, un viņš nav vienīgais kandidāts, kurš atzinies narkotiku lietošanā.

Rorijs Stjuarts

Starptautiskās attīstības ministrs Rorijs Stjuarts atzinies, ka smēķējis opija pīpi, kas tikusi dota apkārt kāzās Irānā pirms piecpadsmit gadiem.

Džeremijs Hants

Pašreizējais ārlietu ministrs Džeremijs Hants atzinies, ka jaunībā ceļojuma laikā Indijā dzēris “marihuānas lasi”.

Meja oficiāli atkāpusies no Lielbritānijas Konservatīvās partijas vadītāja un premjera amata, taču viņa paliks partijas līdera un premjera pienākumu izpildītāja amatā līdz viņas pēcteča ievēlēšanai, kas varētu notikt jūlija beigās.

Pagaidām vienpadsmit kandidāti ir pieteikušies kļūt par viņas pēctečiem. Vislielākais deputātu atbalsts ir bijušajam ārlietu ministram Borisam Džonsonam, Govam un Hantam.

Jaunais partijas un valdības vadītājs tiks izraudzīts līdz parlamenta vasaras brīvdienām, kas sāksies 20.jūlijā. Nedēļā, sākot no 10.jūnija, noslēgsies kandidātu atlase un pēc tam partijas biedri izvēlēsies starp diviem vadošajiem kandidātiem. Rezultāti tiks paziņoti līdz parlamenta vasaras brīvdienām.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar