Grevcova iestājusies Brēmaņa partijā un balsos par Pīlēnu

Glorija Grevcova

No partijas “Stabilitātei!” saraksta 14.Saeimā ievēlētā, bet patlaban vienīgā pie frakcijām nepiederošā deputāte Glorija Grevcova kļuvusi par politiskās partijas “Apvienība Jaunlatvieši” biedri, turklāt viņa nolēmusi Valsts prezidenta vēlēšanās savu balsi atdot par “Apvienotā saraksta” (AS) izvirzīto kandidātu Uldi Pīlēnu, vēsta Jauns.lv.

Publiskajā telpā ilgstoši ticis spekulēts par to, ka tieši Grevcovas kā pie frakcijām nepiederošas deputātes balss varētu būt izšķiroša Pīlēna nonākšanai prezidenta amatā.

Paziņojumā medijiem Grevcova norāda, ka ar partijas “Apvienība Jaunlatvieši” dibinātājiem sadarbojas jau labu laiku, viņi sevi esot pierādījuši kā uzticami draugi un droši cīņu biedri, kas tāpat kā Grevcova iestājoties par visu Latvijas iedzīvotāju interesēm.

Kā norāda deputāte, partijas mērķis ir izveidot Latviju par skaistu zemi, kurā vēlas dzīvot un justies labi pilnīgi visi patriotiski noskaņotie iedzīvotāji – gan latvieši, gan mazākumtautību pārstāvji.

”Mūsu valsts ekonomikai ir jākļūst neatkarīgākai, ārpolitikai – nelokāmākai un iekšpolitikai – vienotākai – tieši to paredz partijas “Apvienība Jaunlatvieši” programma, kuras realizēšanā un turpmākajā pilnveidošanā es centīšos būt noderīga ar savu ikdienas darbu Saeimā,” norāda Grevcova.

Politiskās partijas “Apvienība Jaunlatvieši” dibināta šā gada 11.februārī Rīgas Latviešu biedrībā, Rīgā, piedaloties 242 dibinātājiem. Partijas valdes locekļi ir Edgars Dārznieks, Rūdolfs Brēmanis, Artūrs Klēbahs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Makaka
Makaka

Toties čigāns Rinkēviču kā zirgu iemainīs.

Edvīns
Edvīns

Vai šitā nav Ždanokas un Giļmaņa auglis?

Juris
Juris

Apsveicu Glorijas neatkarīgo ( no īkšķa) lēmumu !

Glotka
Glotka

Šai nav ilgi jāgaida. Būs notiesājošs sriedums, izlidos kā korķis no saeimas atpakaļ uz savu izfantazēto darba vietu.

bordellio
bordellio

Urkas un palaistuves raujas pie varas.

latviete ?
latviete ?

Drīzāk viena govs.

vecie blēži baidās
vecie blēži baidās

Kā tik kāda jauna partija, tā uzreiz skandālu apvīta :D Tādā gadījumā, kura no vecajām boomeru partijām nav skandālu apvīta? JV, NA, SC, ZZS, un visādas lgbt partijas – progresīvie, attīstībai/par, konservatīvie, tie vai tad nav skandālos apvīti? Ja vecie blēži sāk par jaunajām partijām rakstīt nesmukumus, tātad baidās. Paldies, zināšu par ko nākamajās vēlēšanās balsot :)