Gobzemu izslēdz arī no «KPV LV» Saeimas frakcijas

Aldis Gobzems

Saeimas deputāts Aldis Gobzems, kuru iepriekš tika nolemts izslēgt no politiskā spēka “KPV LV”, nu izslēgts arī no šīs partijas Saeimas frakcijas. Viņš jau paziņojis, ka dibinās jaunu politisko spēku.

Slēgtā balsojumā deviņi partijas biedri atbalstīja Gobzema izslēgšanu, pieci bija pret to, bet viens nebalsoja, ziņo LTV. 

“Jā, tas ir noticis. Nākotne rādīs, vai tas ir labi vai slikti. Visa šī bēdīgā sāga izspēlējusies sabiedrības acu priekšā. (..) Šis konflikts, protams, neatstāj nekādu labu iespaidu par mūsu partijas tēlu. Jā, reitingi ir samazinājušies. Frakcijai un partijai jāuzrota piedurknes un jāstrādā,” Latvijas Radio sacīja “KPV LV” frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs. 

Vienlaikus viņš norādīja, ka “ KPV LV” frakcija strādā tādā pozīcijā valdībā un Saeimā, kas ļauj īstenot daļu no tās priekšvēlēšanu programmas.

Taujāts, vai no partijas vai frakcijas varētu atšķelties vēl kādi biedri, Zakatistovs pauda, ka “situācija ir nomierinājusies”.

Vienlaikus viņš neizslēdz situāciju, ka “drāma varētu turpināsies”.

Šādu frakcijas balsojumu Artuss Kaimiņš sauca par likumsakarīgu un neslēpa prieku par to: “Jo šādā veidā frakcija strādāt vairāk nevarēja. Visi publiskie izteikumi no nu jau bijušā frakcijas biedra bija aizgājuši jau stratosfērā, vairs nestāvēja pat uz Zemes. Ja cilvēks nolēmis veidot jaunu politisko platformu, tad nav ko parazitēt uz citas partijas pleciem.”

“Šobrīd mēs esam valdības partneri, mums ir trīs ministrijas. Mēs pildām savus solījumus. Mēs nevis sēžam malā un sakām “viss ir slikti .lv”, mēs esam uzņēmušies atbildību, mēs to darām. Ja mūsu rindās ir deputāts, kuram visu laiku viss ir slikti, tad tā ir viņa izvēle. Es savukārt uzskatu, ka šī cilvēka izvēle vienmēr ir bijusi, lai ZZS un “Saskaņa” būtu valdībā,” komentēja Kaimiņš.

Tikmēr Gobzems sociālajos tīklos aicināja pieteikties 50 cilvēkus ar organizatora spējām, lai sāktu darbu pie jauna veidojuma.

Tāpat viņš aicinājos “atsaukties patriotiski noskaņotu virsnieku grupu”, jo viņiem ir “mugurkauls un drosme”.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar