Burovs apstiprināts Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja amatā

Oļegs Burovs

Ceturtdien, 5. septembrī, par Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāju ar pārliecinošu balsu vairākumu apstiprināts Rīgas mērs Oļegs Burovs (“Gods kalpot Rīgai”), informēja  brīvostā.

Burovs norādījis, ka Rīgas brīvosta viņa vadībā turpinās pievērst uzmanību saimnieciskajiem jautājumiem un iesāktajiem ostas infrastruktūras attīstības projektiem, raugoties, lai ostas attīstība notiek sinhroni un saistīti ar pilsētas attīstību.

“Mūsu uzdevums ir pārvaldīt ostu tā, lai tā sniegtu pēc iespējas lielāku sociālo un finansiālo pienesumu pilsētai, tās iedzīvotājiem un visai valstij kopumā, vienlaikus strikti ievērojot vides jautājumus,” sacījis Burovs.

Rīgas brīvostas valdē strādā Burovs, Rīgas domes deputāts Viesturs Zeps (“Attīstībai/Par!”), Neatkarīgo deputātu frakcijas deputāts Vadims Baraņņiks, Sandris Bergmanis (“Saskaņa”) un Mihails Kameņeckis (“Saskaņa”). Tāpat brīvostas valdē darbojas Ekonomikas ministrijas pārstāvis Pāvels Rebenoks, Finanšu ministrijas pārstāve Baiba Bāne, kā arī Satiksmes ministrijas pārstāve Džineta Innusa.

Rīgas brīvostas pārvaldes valdes locekļu amati bija brīvi kopš 1. augusta, kad tos atstāja Eiropas Parlamentā ievēlētie Andris Ameriks (“Gods kalpot Rīgai”) un Nils Ušakovs (“Saskaņa”).

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar