Bordāns rosina maksāt senioriem par vakcinēšanos

Lai mudinātu seniorus potēties, būtu nepieciešams viņiem maksāt par vakcinēšanos pret Covid-19, šodien pēc koalīcijas sanāksmes teica tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Viņš norādīja, ka būtu jāiet “no mājas uz māju”, piedāvājot vakcinēties un pēc potes saņemšanas samaksājot naudu.

Bordāns arī norādīja, ka šodien koalīcijas sanāksmē netika iesniegti nekādi konkrēti krīzes risinājumi. Politiķis rīt Krīzes vadības padomes sēdē rosinās arī skatīt šo priekšlikumu par naudas izmaksu.

Tāpat tieslietu ministrs uzsvēra, ka ir jānosaka pienākums vakcinēties publiskajā sektorā strādājošajiem, ieskaitot tiesu un policijas darbiniekus.

Savukārt Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) norādīja, ka valdība jau ir lēmusi par pienākumu vakcinēties dažādām profesijām, un viņš pieļāva, ka to varētu paplašināt. Vienlaikus viņš akcentēja, ka laika gaitā bijuši dažādi priekšlikumi, kā veicināt vakcinācijas aptveri. Viens no tiem bija vakcinācijas loterija, kas neguva atbalstu. Tāpat viņš teica, ka līdzīgi bijis ar iespēju iedzīvotājiem maksāt par vakcinācijas faktu.

Kariņš teica, ka vēlreiz varētu atgriezties pie šiem un citiem jautājumiem, jo valdības pamatmērķis ir veicināt vakcinācijas aptveri. Viņš norādīja, ka ir tikai divi veidi, kā iegūt imunitāti pret Covid-19 – pārslimojot, tomēr tas nes līdzi nopietnus riskus, vai vakcinējoties.

Ministru prezidents akcentēja, ka rīt Krīzes vadības padomes sēdē plānots diskutēt par to, ko darīt, lai veicinātu vakcinācijas pieaugumu, kā arī uzklausīt ekspertu ieteikumus saistībā ar augsto slimnīcu noslogotību.

Koalīcijas sanāksmē gūts atbalsts stingru drošības pasākumu ieviešanai Covid-19 izplatības mazināšanai, mikroblogošanas vietnē “Twitter” pavēstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Abduls Bordāns
Abduls Bordāns

Vai neesmu skaists?

Monika
Monika

Tatārs ir histērijā par savas mafijas reitingu ,senjorus gatavs nopirkt , pārsmieties !

TTT
TTT

Bordāns ir tieslietu ministrs, varbūt būtu laiks nodarboties ar savas jomas sakārtošanu….

āmurs
āmurs

zārka nauda?

lauķis
lauķis

Varbūt sākt ar to, ka varnešiiem vajadzētu rādīt piemēru savam “darba devējam” sasniedzot 100% aptveri?
Savādāk tā dīvaini sanāk – tautu spiež, bet ir tipi, kas atsakās un viņiem “darba devējs” var “iepūst”