Atliek Gobzema partijas reģistrēšanu dibināšanas protokolā nenorādītas informācijas dēļ

Gobzems

Uzņēmumu reģistrs (UR) pagaidām ir atlicis Saeimas opozīcijas deputāta Alda Gobzema topošās partijas “Likums un kārtība” reģistrāciju, lai tās dibinātāji novērstu gaidāmās partijas iesniegtajos dokumentos konstatētos vairākus trūkumus, informēja UR.

Termiņš trūkumu novēršanai noteikts 29.aprīlis.

UR, izskatot politiskās partijas “Likums un kārtība” reģistrācijai iesniegtos dokumentus, cita starpā konstatējis, ka partijas dibināšanas sapulces protokolā nav norādīta visa Politisko partiju likumā prasītā informācija.

Gobzems pirms nedēļas savā “Twitter” kontā norādīja, ka topošās partijas biedru skaits ir 974.

Politiķa sniegtā informācija liecina, ka topošajai partijai pēc tās reģistrācijas būtu nepieciešamais vismaz 200 biedru skaits partijas dibināšanai. Tāpat šādā gadījumā būtu sasniegts nepieciešamais vismaz 500 biedru skaits, lai partijai būtu tiesības piedalīties Saeimas vēlēšanās.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: delfi.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ffa
ffa

Nu šitam sprukstiņam nekas nesanāk ko viņš dara, pat partiju nemāk piereģistrēt. Maximas lietu izgāza, slapjie sapņi par premjeru ir izsapņoti, KPV duraku partija arī atejā nolaista. Šis vēl cer uz atlikušajiem idiotiem, kuri gatavi noticēt viņa solījumiem, un es ticu, ka tādi būs gana daudz kas atradīsies. Kāpēc gan nemēģināt tukši pļūtīt kā to darījis līdz šim – tas viņam vislabāk sanāk. Lai veicas lohus atrast.