Atbalstīti grozījumi, kas Gobzemam varētu padarīt iespējamu partijas dibināšanu pandēmijas ierobežojumu laikā

Aldis Gobzems

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija pirmdien konceptuāli atbalstīja valdības virzītos grozījumus Covid-19 seku pārvarēšanas likumā, kas Saeimas deputātam Aldim Gobzemam, ja viņš izšķirtos par šādu soli, varētu pavērt ceļu partijas dibināšanai iespējai Covid-19 ierobežojumu laikā.

Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu dēļ politiķim bija liegts 22.novembrī organizēt partijas dibināšanas pasākumu. Gobzems pirms vairākiem mēnešiem bija plānojis partiju dibināt šajā datumā, kad vēl nebija zināms, ka tas sakritīs ar izsludināto ārkārtējo situāciju.

Budžeta komisijas atbalstītās izmaiņas paredz iespēju politiskās partijas dibinātāju sapulci rīkot attālināti, ja pulcēšanās ierobežojumu dēļ to nav iespējams sarīkot klātienē.

Šādā attālinātā partijas dibinātāju sapulcē nepiedalīsies zvērināts notārs, bet katram dibinātājam desmit dienu laikā pēc sapulces būs jāierodas pie jebkura zvērināta notāra un jāapliecina ar savu parakstu piekrišana lēmumam par partijas dibināšanu. Saņemot zvērināta notāra apliecinājumu, pieteikums par partijas dibināšanu būs jāiesniedz Uzņēmumu reģistrā.

Par šīm izmaiņām Saeimai vēl būs jālemj vismaz divos lasījumos.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TVnet

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Tiesiskuma Texnologs
Tiesiskuma Texnologs

Gobzems dibinās “Lūzeru” partiju!

Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Mūsu problēma ir, ka parlamentā tiek ievēlēti tādi kā gobzems, šmitiņš un citi aktieri.