Āboltiņa par izslēgšanu no partijas: ciniski, nesamērīgi un sāpīgi

Āboltiņa

Politiķe Solvita Āboltiņa uzskata, ka “Vienotības” valdes lēmums par viņas izslēgšanu no partijas ir spilgts piemērs tam, kad politiski ļoti sarežģītā situācijā tiek meklēts vainīgais, nevis problēma tiek risināta pēc būtības.

“Šādu lēmumu uztveru kā cinisku, nesamērīgu un atzīšos, personiski sāpīgu,” pauda Āboltiņa. Viņasprāt, steiga, kādā lēmums tika pieņemts, liecina par impulsīvu, nevis izsvērtu rīcību.

“Nespējot atrisināt viedokļu atšķirības starp valdi un frakciju, partijas priekšsēdētājs [Arvils Ašeradens] un ģenerālsekretārs [Artis Kampars] izlēma uzbrukt man personīgi, nevis ieklausīties daudzu frakcijas kolēģu vai partijas biedru viedokļos,” klāstīja Āboltiņa.

Viņa pauda: “Pēdējo nedēļu laikā apgalvojot, ka tiks atstāts ekonomikas ministra amats, te paziņojot, ka tomēr nē, jo arī te ir vainīga Āboltiņa, Ašeradena kungs turpina risināt savu neveiksmju sēriju, veikli atrodot citus vainīgos”.

Āboltiņa izteica cerību, ka šis lēmums atrisinās vismaz daļu no “Vienotības” problēmām. “Man atliek novēlēt veiksmi un teikt paldies partijas biedriem, ar kuriem kopā pavadīti piecpadsmit aktīvi un valstij svarīgi gadi politikā,” piebilda politiķe.

Jau vēstījām, ka bijušo “Vienotība” līderi, līdzšinējo Saeimas frakcijas vadītāju Āboltiņu partijas valde nolēma izslēgt no šī politiskā spēka par komentāriem un rīcību laikā, kad partija sprieda par iespēju mainīt ekonomikas ministru.

Āboltiņa vadīja “Vienotību” kopš 2011.gada līdz 2016.gadā par partijas priekšsēdētāju tika ievēlēts Andris Piebalgs. Toreiz Āboltiņa uz šo amatu nekandidēja. Iepriekš, kad “Vienotība” bija politisko partiju apvienība, Āboltiņa bija tās līdzpriekšsēdētāja, bet no 2008. līdz 2010.gadam – partijas “Jaunais laiks” valdes priekšsēdētāja.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
dasdasdas
dasdasdas

hahahahhahahahahahahahah karma rizaaa neliete ej uzsvilp penčiem