Āboltiņa beidzot pielikusi punktu Kaimiņa reportāžām no Saeimas sēžu zāles?

Kaimiņš

Jauni grozījumi Saeimas Kārtības rullī varētu liegt Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam filmēt komisijas sēdes.

Grozījumos paredzēts, ka Saeimas komisiju sēdes varēs fiksēt tikai ar Saeimas iekārtām, kā arī Saeimā akreditēti mediji.

Priekšlikumu izstrādājusi “Vienotības” deputātes Solvitas Āboltiņas vadītā darba grupa, kurā piedalījās visu ievēlēto partiju pārstāvji.

Saeimas Juridiskā komisija otrdien, 30.maijā, atbalstīja grozījumu tālāku virzību. Saeimas plenārsēdē tos varētu skatīt nākamnedēļ. Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Gaidis Bērziņš no Nacionālās apvienības stāsta, ka ierobežojumi fiksēt Saeimas komisiju sēdes nav radušies ar mērķi tieši Kaimiņam aizliegt filmēt deputātu darbu komisijās, lai gan aizliegums attiektos arī uz pašiem deputātiem.

“Viens no argumentiem, kas izskanēja – deputātam, ja viņš atrodas komisijas sēdē, būtu jāstrādā, nevis jāfilmē,” norādīja Bērziņš.

“Otra lieta, jautājums – mēs jau nezinām, kādiem mērķiem tas tiek izmantots. Tas tiek izmantots, lai mēģinātu kaut kā ietekmēt savus komisijas kolēģus. Tās situācijas var būt ļoti dažādas, protams. Katrā gadījumā, deputātiem bija dažādi viedokļi,” atzina Bērziņš.

“Ja ir vēlme saņemt precīzu informāciju par to, kas ir noticis Saeimas komisijas sēdē, nav nekādu problēmu saņemt šo audioierakstu un noklausīties precīzi, kas ir lemts un kas ko ir runājis,” atgādināja komisijas vadītājs.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: lsm.lv;
foto: Facebook/Artuss Kaimiņš

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Skolnieciņš
Skolnieciņš

Tā viņi no konkurentiem atbrīvojas. Kas notiek Saeimā tagad ir valsts noslēpums.
Neizpratnē par Saeimas darbu, Jūsu Skolnieciņš
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦-)
P.S. Artusu man ir žēl… Skumji… Cilvēkam taču patīk filmēt… Filmējot viņš bija laimīgs! Skolnieciņam ir skumji…