Zelenskis: Ja Krievija karā ieturēs pauzi, 2028. gadā tā uzbruks Baltijas valstīm

Volodimirs Zelenskis

Ukrainas izlūkdienestu rīcībā ir informācija, ka Krievija apsver scenārijus kara iesaldēšanai pret Ukrainu. Tas ļaus Krievijas Federācijai atjaunot savu iznīcināto militāro potenciālu un līdz 2028. gadam sākt jaunu karu pret Baltijas valstīm, sacīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, vēsta Ukrainas medijs “Unian”.

“Es būšu pret jums atklāts, kā vienmēr. Tagad Krievija apsver dažādus turpmāko gadu scenārijus. Viens no tiem ir īpaši bīstams. Ja šajā agresijā pret Ukrainu būs kāda pauze – situācijas iesaldēšana, tad būs jauns kritisks brīdis,” viņš uzsvēra.

Pēc Zelenska domām, ja Krievijai tagad ļaus pielāgoties, tad līdz 2028. gadam Kremlis spēs atjaunot militāro potenciālu, kas, pēc Zelenska domām nozīmētu, ka Krievija varētu uzbrukt citām valstīm. “Bez Ukrainas tās noteikti ir Baltijas valstis (..). Tā ir skaidra informācija no mūsu izlūkdienestiem. Mēs jūs par to informējam,” viņš sacīja.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis ceturtdien paziņoja, ka piedalās Eiropas līderu sanāksmē Spānijas dienvidu pilsētā Granadā, “lai nodrošinātu mūsu kopīgo Eiropas māju drošību un stabilitāti”.

“Ukrainai šajā jomā ir būtiski ierosinājumi,” viņš rakstīja platformā “X”, kas agrāk bija pazīstama kā “Twitter”.

Zelenskis pauda vēlmi samitā koncentrēties uz Melnās jūras reģionu, globālās pārtikas drošību un kuģošanas brīvību.

Pēc tam, kad Krievija, pērn februārī sākot atkārtoto iebrukumu Ukrainā, bloķēja Melnās jūras ostas, Ukrainai ir grūtības eksportēt lielu daudzumu lauksaimniecības produkcijas.

Vienlaikus Zelenskis uzsvēra, ka “Ukrainas galvenā prioritāte” ir pretgaisa aizsardzības stiprināšana, piebilstot, ka vēlas slēgt jaunas vienošanās ar citām valstīm.

“Šai jābūt produktīvai dienai Ukrainai un Eiropai kopumā,” rakstīja Zelenskis.

Granadā ceturtdien pulcējas ap 50 līderu no Eiropas valstīm, lai samitā diskutētu par sadarbības uzlabošanu kontinentā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: apollo.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


11
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ērce
ērce

Ja Pūķins ar savu Ukrainas karu izgāzīsies, tad viņš līdz 2028. gadam neizdzīvos. Pēc viņa nosprāgšanas vai pakāršanas, Krievija ieņems citu kursu.

Uldis
Uldis

Ir pienācis laiks sūtīt viņiem labāko, kas mums ir. Dombrovski.

Čurbundinskis
Čurbundinskis

Tas jampampiņš varētu sēdēt klusu un nenīdēt.
Par to ka 24. februārī nebija ne1 tanka pie robežpārejas punktiem.
A pieticis būtu ar 10. Bet īblis pats nebija mājās un ģenerāļiem aizliedza izvietot pa vienam T72 uz šosejas aiz robežpunkta. Un Krievija arī zināja ka viņš nav mājās, tapēc neviena raķete neaizlidoja uz prezidenta rezidenci.
Bet par to ne1 nerunā. Dīvaini, ne?

Fifiņdrāte
Fifiņdrāte

Nāvi krievu nacistiem! Pakārt Pūķinu Sarkanā laukumā!

Jefiņš
Jefiņš

Ja tā labi sagatavojās, tad krievi jebkurā gadījuma sekmīgi trāpīs tieši žurku slazdos un parasti tādos pirksti nost.

Seniors
Seniors

To noteikti var uzzināt pasekojot no kurienes nāk signāls. Visdrīzāk tas tiek sūtīts caur adrešu adresēm, lai nevarētu to lēti atrast. DP noteikti ir speci, kas tādus kopā ar citiem dienestiem māk atrast.

I T
I T

NAV. Ir pārbaudīts. Viņi paši lieto kaut kādas arhaiskas tehnoloģijas. Tā runā…. Es jau neko. ;-)

a@a.lv

Interesanti būtu zināt no puaro IT cilvēka skatpunkta, no kurienes tādi kā Rinka un Artuss Zelenskis komentē konstanti, no Latvijas vai? Un ja no Latvijas, tad vai tās ir galvaspilsētas vai tomēr reģioni tuvākie Austrumiem…

Rinka
Rinka

Latkrievija nau nekāda Baltijas valsts. Ne mums kaut kāds sakars ar somugriem, ne ar Polijas- Lietuvas savienību. Latkrievija ir Baltkrievijas organiska piedeva. Tā ka uz mums tas neattiecas

Artuss Zelenskis
Artuss Zelenskis

Kas, viņam atkal nauda beigusies? Cer ka jau tā noslauktās un izmocītās Baltijas valstis katra vēl pa vienam medicīnas budžetam aizsūtīs Zelenskim? Jāskatās vai Jurašs atkal netaisās Ukrainu aizstāvēt.

Lawyer
Lawyer

Jurkam jau tik to cigarešu lietu vajadzēja sakārtot un drusku spalvas uzspodrināt, tā runā….. ;-)