Vai ir gaidāms Krievijas iebrukums Ukrainā – aptaujas rezultāti

armija

Vai ir gaidāms Krievijas iebrukums Ukrainā? Viedokli šādā jautājumā portāls Puaro.lv vaicāja saviem lasītājiem mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

Aptaujā kopumā piedalījās 441 lasītājs, no tiem lielākā daļa – 59,6% uzskata, ka Krievija tikai demonstrē spēku un iebrukuma Ukrainā nebūs.

Savukārt 25,6 % respondentu domā, ka Krievija varētu iekarot nelielu reģionu Ukrainas, bet tikai 7,7% aptaujas dalībnieku uzskata, ka Krievija patiešām varētu okupēt Ukrainu.

Septiņi procenti aptaujas dalībnieku pieļauj, ka varētu būt cits variants Krievijas un Ukrainas spriedzes attīstībā.

Kā jau vēstījām, šobrīd Krievija pie Ukrainas robežas sakoncentrējusi vairāk nekā 92 000 karavīru, un Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes (GUR) priekšnieks Kirils Budanovs intervijā ASV bāzētajam tīmekļa izdevumam “Military Times” pavēstīja, ka
janvārī vai februāra sākumā Krievija var sākt aktīvas kaujas pret Ukrainu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar