“Vagner” atrašanās Baltkrievijā liek gaidīt būtiskākas provokācijas uz robežas, brīdina bijušais NBS komandieris

Juris Maklakovs

Baltkrievijā nonākot lielākam Krievijas militārā algotņu grupējuma “Vagner” kaujinieku skaitam, reģiona NATO valstīm ir pamats gaidīt būtiskākas provokācijas uz robežām, kur līdz šim ilgstoši uzturēts nelegālo migrantu spiediens, LTV “Rīta panorāmā” pauda bijušais Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Juris Maklakovs.

Bijušais NBS komandieris uzskata, ka “Vagner” daļas no Krievijas uz Baltkrieviju tikušas nosūtītas ar kādu mērķi un tām “būs jāmaksā kaut kāda izpirkuma cena” par militāro dumpi Krievijā, attiecīgi reģionā var gaidīt būtiskākas provokācijas uz robežām.

Maklakovs ir pārliecināts, ka situācija nenonāks līdz tam, ka šī militārā grupējuma pārstāvji mēģinātu ienākt kādā no NATO valstīm.

“Es nedomāju, ka šīs darbības būs tiks spēcīgas,” sacīja eksperts un paskaidroja, ka drīzāk sagaidāma zināma “robežsargu testēšana, pārbaudīšana, traucēšana”, jo kopumā “Vagner” spēki ir salīdzinoši nelieli.

Maklakovs uzsvēra, ka Latvijas bruņotie spēki jebkurā gadījumā ir gatavi valsts aizsardzībai.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kaža
Kaža

Varbūt bijušo Krievijas specdienestu veterānu jeb vagneriešu atrašanās Baltkrievijā kaut kā pamodinās bijušo okupantpartijas darboņu vadīto robežu apsardzes aktivitati.

Mildiņa Nabiņa
Mildiņa Nabiņa

Tak sen jau pamodināja. Tikai pēc tam pret robežsardzes vadību Iekšējās drošības biroja priekšnieks uzdeva viltot krimināllietas. Ko tu padarīsi?

ērce
ērce

Tāpēc jau Putlers tos burlakus tur novietoja.

Janīnas tante no Dagdas
Janīnas tante no Dagdas

Es ar tā domāju. Bet laikam tik mēs divi vien ar tevi to saprotam

ērce
ērce

Neesi pesimiste, Ņina !

rinka
rinka

Kas tas par skotu? Mak ir skotu uzvārdiem priekšā. Es vienreiz biju skotlendā. Vāgnerīts nenāks, ja mēs paśi izpildìs mājas darbińus. Jāapvieno Latkrievija ar Baltkrieviju. Vāgnerīts bus jaunās valsts zemessardze sākumā. Tjip tavo