Trīs kartes Krievijas iespējamam iebrukumam Ukrainā

kartes
Situācija Austrumukrainā un uz Krievijas – Ukrainas robežas pēdējās dienās ir krasi saasinājusies.
.
Krievijas pusē un Krimā vērojamas vērienīgas un aktīvas Krievijas armijas pārvietošanās. Ukrainas prezidents ir izsludinājis trauksmi Ukrainas armijā.
.
Ir neskaitāmas citas pazīmes, kas liek domāt par Krievijas gatavošanos konfliktam.
.
Piedāvājam trīs kartes, kas rāda, ko Krievija varētu vēlēties sasniegt militāra konflikta gaitā.
kartes
kartes

Jau vairākas dienas rietumu kara apgabalā tiek novērotas plaša mēroga Krievijas bruņoto spēku mācības, kuru ietvaros augstā kaujas gatavībā ir 1.tanku armija un 20.tanku armija, informē Aizsardzības ministrijā.

Šajās kaujas gatavības mācībās kopumā no abām armijām piedalās aptuveni 30 000 karavīru, kā arī smagās tehnikas vienības, tostarp aptuveni 500 tanku.

Papildus tam rietumu kara apgabalā notiek arī Kolektīvās drošības līguma organizācijas mācības “Vzaimodeistvie 2016”, kurās pēc oficiālās informācijas piedalās aptuveni 6000 karavīru.

Tāpat arī vairāki desmiti kuģu no Baltijas flotes, Ziemeļu flotes, Melnās jūras flotes ir izgājuši no savām dislokācijas vietām.

Kopš Krimas aneksijas un Krievijas iebrukuma Ukrainā 2014.gada pavasarī Latvijas bruņotie spēki veic pastiprinātu mūsu valsts robežu novērošanu, kā arī ar nepieciešamo informāciju apmainās ar sabiedrotajiem. Noteiktās bruņoto spēku procedūras tiek pastiprinātas arī gadījumos, kad valsts pierobežā notiek militārās mācības.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
XX1
XX1

Latviešu mēdijos katru dienu kara psihoze.

ROBO
ROBO

TU ESI IDIOTS VIESTUR! VINJIEM VAJAG CELJUS UZ KRIMU, UN MELNO JUURU!

Viesturs
Viesturs

Ja ceļi būtu tik svarīgi, tad Krievija sen būtu ,,izcirtusi koridoru” caur Lietuvu uz Kaļiņingradu :D pilnīgas muļķības vecīt.

Viesturs
Viesturs

AAAAhahahahahaha ko tiešām kāds domā, ka Krievijai vajag to smirdīgo un bandītisma pārņemto Ukrainu?!? Es domāju, vēl pēc pāris gadiem vai pieciem ukraiņi paši lūgs viņus pievienot Eirāzijas savienībai :) jo ES un ASV Ukrainai var piedāvāt tikai gejus, ražošanas iznīcināšanu un pilnīgu nabadzību. Ko viņi arī šobrīd pilnībā nodrošina ukraiņiem. Ja salīdzina dzīves līmeni pirms un pēc pajoliņu maidana, tas pēc dažādiem datiem krities vismaz 2x.

123qwe
123qwe

Ja valstī ir karš par attīstību nav ko runāt, kad iztīrīs Donbasu no krievu bandām tad arī parunāsim par attīstību