Teroraktu draudi arī Londonā

teroraktu draudi

Arī Londonā sestdienas pēcpusdienā teroraktu draudi: iedzīvotāji brīdināti bez vajadzības nedoties ārpus mājas un netuvoties logiem. Bruņoti policijas spēki evakuējuši cilvēkus no pārpildītas ielas Londonā un arestējuši trīs vīriešus, vēsta Independent

Teroraktu draudi mudinājuši varas iestādes slēgt divas ielas. Aculiecinieki sociālās saziņas tīklos ziņoja, ka virs pilsētas riņķojot vismaz viens helikopters, ielās gatavībā bija ugunsdzēsēju un neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas.

Policija ziņoja, ka ielas slēgtas pēc tam, kad apturēta kāda automašīna un arestēti trīs vīrieši.

Savukārt vienā no Lielbritānijas lielākajiem tirdzniecības centriem “Bluewater” notikusi evakuācija pēc dīvainas paciņas atrašanas.

Tirdzniecības centru aplenca policija un ieradās sprāgstvielu iznīcināšanas eksperti, no veikala telpām tika evakuēti vairāki simti cilvēku.

Kā tika konstatēts vēlāk, paciņas saturs izrādījies nekaitīgs, policija sākusi incidenta izmeklēšanu. Policijas pārstāvis apstiprināja, ka sestdienas vakarā saņemts zvans no veikala darbiniekiem par dīvainu paciņu veikala telpās.

Incidents lielveikalā noticis īsi pēc tam, kad Briselē paaugstināja terorisma trauksmi līdz augstākajam līmenim, vēsta The Independent.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar