Strauji pieaudzis hibrīdapdraudējums uz Latvijas – Baltkrievijas robežas; mobilizē robežsargus

No otrdienas, 15. augusta Valsts robežsardze papildus mobilizē dienestā esošos robežsargus ārējās valsts robežas apsardzībai, ņemot vērā strauji pieaugušo hibrīdapdraudējumu uz Latvijas – Baltkrievijas robežas, paziņojuma medijiem informē robežsardze.

Aizvadītajā diennaktī konstatēti 96 cilvēku mēģinājumi nelikumīgi šķērsot Latvijas – Baltkrievijas robežu, kā arī ar fiksēta pastiprināta Baltkrievijas varas iestāžu iesaistīšanās nelegālo imigrantu plūsmas organizēšanā.

Saņemta informācija, kas liecina par iespējamu hibrīdapdraudējuma pieaugumu, norādīja robežsardze.

Valsts robežsardzes amatpersonām pārtrauc piešķirt ikgadējos atvaļinājumus un amatpersonas, kuras šobrīd atrodas ikgadējā atvaļinājumā, tiek atsauktas no tā.

Tāpat Valsts robežsardze pieprasījusi papildu atbalstu no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Valsts policijas.

Avots: rs.gov.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
virgo
virgo

Kariņ, tev bija stingrāk jānostiprina mūsu robeža, klauns tāds!

klauns
klauns

Pilniigs cirks, skatiijos interviju ar Pujatu vai kaa vinju tur sauc no robezsardzes, teica ka viss kaartiibaa. Un te peekshnji sauc cilveekus no atvaljinaajumiem. Kaarteejais JV cirks lai noveerstu uzmaniibu no valdiibas krishanas, taa teikt lai ljautu Karinjam un Aserdanam domaat mieriigi un mahineet aizkulisees pedeejos meneshus pie siles buudami. Jau kaadu laiku atpakalj bija skaidrs ka robezas situaacija ir katastrofaala – zogs nobremzeets lai naak iekashaa spirt, cigaretki, cita veida infrastruktuura kaa piem kameras arii nav, likumi cauri kaa siets, droshiibas dienests ne tikai nereagjee uz ieksheejiem spiegiem un nodeveejiem bet arii uz aareejiem un NATO partneru atklaajumiem reagee… lasīt vēl »

Apmetējs
Apmetējs

Mūrnieku jāsūta sargāt robežu. Ja nav atlaists.
Tēlojot slimo, esot pasūdzējies tiesā, gribot palikt.
Tad nu lai izdara ko lietderīgu un pasargā valsti, kurai tā negribēja stipro robežu.

Brīvprātīgie gaida
Brīvprātīgie gaida

Tagad jamobilizē visas tās pārbarotās padomes – vismaz kāda jēga no tiem bezcerības dīkdieņiem — lai stāv kēdēs satvērušies un nelaiž svesiniekus pie savām algām. Alternatīva te vienīgā – pāret uz minimālo algu vastī un darbs tikai vienā padomē.

Uzticos tikai zinātnei
Uzticos tikai zinātnei

Kā tieši un kādās mērvienībās mēra hibrīdapdraudējumu? Ja kāds apgalvo ka kaut kas ir pieaudzis, tātad kāds ir izmērījis un salīdzinājis. Pretējā gadījumā var runāt ka kādam kaut kas subjektīvi liekas, vai arī sliktu sapni redzējis.