Stoltenbergs: Krimas scenāriju Baltijas valstīs neizdosies atkārtot

NATO

NATO daudznacionālo kaujas bataljonu atrašanās Baltijas valstīs pilnībā izslēdz Krimas scenārija atkārtošanās iespēju reģionā. Tā trešdien paziņoja alianses ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

“Kaut kas līdzīgs tam, kas notika Ukrainas Krimā vai Ukrainas austrumos, nevar notikt Baltijas valstis, jo tur atrodas NATO, sniedzot drošības garantijas,” vizītes laikā Kanādā pavēstīja Stoltenbergs.

Pēc viņa teiktā, ja kādai no Baltijas valstīm tomēr tiks uzbrukts, “NATO nekavējoties reaģēs, jo jau ir izvietojusi savus spēkus”.

Viņš arī pateicās Kanādai par tās gatavību vadīt Latvijā dislocēto daudznacionālo bataljonu.

“Kanādas vienību klātesamība Latvijā un amerikāņu klātesamība Polijā ir daļēji svarīga tāpēc, ka tie ir profesionāļi, labi apmācīti un ekipēti, un daļēji tāpēc, ka tas raida ļoti spēcīgu transatlantiskās vienotības signālu. NATO ir īsta transatlantiskā savienība,” norādīja Stoltenbergs.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jancis
Jancis

tēvoča sema zemes pārvaldnieks,apvainojot SĪRIJAS ARĀBU REPUBLIKAS PREZIDENTU ASADU pats ir lops!Lai tik palaiž kādu raķeti,jebkurš janki objekts šoreiz tiks IZNĪCINĀTS.Diemžēl šie dos iespēju putekļos pārvērst jūdu zemi,pietiek šo kara provokāciju.Nepalīdzēs šiem pat slēpto desmiti kodolbumbu,tieši otrādi!

Izja
Izja

trīs baltu vadoņi(nes) bija audjencē pie,var teikt pasaules “demokrātijas un taisnības” virsaiša.Noteikti KUNGS labi atcerās kā tika apsmiets baltiem pirmsvēlēšanu gaitā,ta ka uzņemšana bija kā saka “uz kājām un barā”.Domājams neiepriecināja KUNGA vārdi…….”bet sadzīvot ar Krieviju būtu labi,ne slikti – Un gandrīz visi ir vienisprātis ar to,IZŅEMOT ĻOTI STULBUS(тупых) cilvēkus”.daļa un vējonis kaut smaidīja,taču tā bija auksta ūdens DUŠA.Domājams normāli jūtās tikai IGAUNIJAS PREZIDENTE,nekādas muļķības nav pieļāvusi ar kaimiņu uz šo brīdi.Tā viš ir!

Jaceks
Jaceks

pamuļķis.