Sārts: No drošības viedokļa Suvalku koridors ir izaicinājums NATO

Jānis Sārts

“No drošības viedokļa Suvalku koridors ir izaicinājums NATO,” TV24 raidījumā “Ziņu top” atzina NATO stratēģiskās komunikācijas Izcilības centra vadītājs Jānis Sārts.

Viņš gan nepiekrīt respektablā izdevuma “Politico” rakstītajam, ka Suvalku koridors šobrīd bīstamākā vieta uz zemes.

Sārts norāda, ka pat respektabliem izdevumiem ir tieksme pārspīlēt: “Vienu lietu var droši apgalvot, ka tā noteikti nav bīstamākā vieta uz zemes.”

NATO stratēģiskās komunikācijas Izcilības centra vadītājs gan atzīst, ka, protams, no drošības viedokļa Suvalku koridors ir izaicinājums NATO, bet, viņaprāt, arī Krievijai Kaļiņingradas drošība ir izaicinājums: “Es pat teiktu – lielāks izaicinājums. Šī bilde jāskatās kontekstā viena ar otru.”

Sārts uzsver, ka ar Somijas un Zviedrijas iestāšanos NATO, mainīsies arī kopējā drošības dinamika Baltijas jūrā.

“Tas noteikti ir faktors arī tajā, kā mēs skatāmies uz Suvalku koridoru. Šī dinamika noteikti nav par labu Krievijai,” sacīja Sārts.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: LA.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar