Rinkēvičs par to, cik ilgs varētu būt karš Ukrainā

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum” iesaka pie katras Krievijas iebrucēju ieņemtās pilsētas bēdās nedzert šņabi, jo karš ir mainīgs un aicina būt uzmanīgiem ar apgalvojumiem, ka karš Ukrainā drīz beigsies un Krievija tūlīt kā valsts sabruks.

Ministrs pauž pārliecību, ka jāgatavojas ilgai karadarbībai un Ukrainas atbalsts nedrīkst atslābt. Vairāk – skatieties video!

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Warlock
Warlock

Velns ar aaraa, nevar to zilikji atcelt kaut kaa? Tak aciimredzami, ka neviens sevi cienoshs politikjis neveelas ar to izstraadajumu tikties, kur nu veel roku paspiest. Nu, varbuut Zeljenskis – vazeliina guru… ;-)

Āmurs
Āmurs

Šitas karoga rāvējs un rējējs jau savu “kompetenci” nodemonstrēja 2020 gada augustā un 2021 gada maijā. To ko viņš rej tam vispār nevar ticēt. Es pat nelasu viņa rejas.

Dievs
Dievs

Ukraina uzvarēt kară Krieviju nevar, tas pat nau sarunas vērts. Tas nav iespējams bez atomieročiem.

Romka
Romka

Ši tas dara visu, lai Latviešu tautu padzītu no Latvijas un pārējos lai izkauj krievi. Esam jau pievienoti ukrainai. Saeimā latvijas karodziņam blakus ir ukrainiešu lupatiņš. Tā ka atliek ārlietu un aizsardzības ministrijas savienot ar ukrainiešiem. Tur spēcīgi ministri, kas nevienam neklanās un no to budžetiem prot pieprasīt (jeņķiem un ES) krietnu daļu par savas zemes iznīcināšanu.

de facto
de facto

Nav nekādas latviešu tautas. Izlasi “Latviešu vēsturisko zemju likumu”. Un pievienos Latkrieviju Baltkrievijai nevis Polijas Okrainai.

G. Akmeņkalns
G. Akmeņkalns

Ārlietu ministrijas budžets jāsamazina uz pusi!

Ha Ha
Ha Ha

Kad ukraiņi būs uzvarējuši krievus karā, tad Krievija iebruks Latvijā un mēs uzvarot krievus atgūsim Abreni.

aa10aa
aa10aa

MUĻĶIS ESI, VAI KĀ

Bēe ēē
Bēe ēē

Tu vājkājis? muļķīt.

Gada glezna
Gada glezna

Dievs savā varenībā izpaužas caur vājākajiem.